Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mi lehet ez a valami?

Krisz303 kérdése:

Mi lehet ez a valami?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Egy nagyon furcsa sztorym van számotokra.


Múlt hónap 5.én végre sikerűlt venni egy kertesházat.

Egy régi présházhoz van hozzáépítve.


Van sok mellék épület, fatároló kissebb ólak.

Nos a fatárolóban, nem csak fát tárolunk, hanem a gyerkőc elektromos autóját is.


Innentől kezdődik a furcsaság ami már lassan félelmetes.


A kisautó hajnalban kb 1 hete folyamatosan bekapcsól 4 óra fele.

Amit tudni kell rólla hogy a bekapcs gombja nehezen lenyomható és mindig mikor beindúl felkapcsol a gomb.

Volt olyan pl ma, hogy kimegyek már lassan rutinosan hogy kikapcsoljam.

Máskor ezzel véget is ér, de most nem.


Kikapcsoltam vissza csuktam az ajtót, erre vissza kapcsolt épp hogy becsuktam.

Na mondom no para újra kinyitom az ajtót majd kikapcsolom és hát a sarokból valami torz árnyék figyelt be. Épp csak pár pillanatra láttam majd eltünt.


Kimegyek vissza csukom az ajtót erre elindulok vissza a házhoz, 3-4 lépés után ismét bekapcsolt, visszamentem erre kikapcsolt. Nem tudjuk hova tenni az esetet feleségemmel.


Lassan kezdünk parázni és ez most tényleg nem vicc nagyon para. Lehet nem volt jó döntés ez a ház.😞



2022. aug. 7. 08:17
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

A legegyszerűbb lenne kivenni az elemet.


A második "legegyszerűbb", hogy megpucolsz egy fej fokhagymát, gerezdekre szeded, a gerezdeket félbe vágod és zsinórra-cérnára felfűzve pár gerezdet felakasztasz a garázsban pár helyre.

A fokhagymának az asztrális szinten olyan energiája-illata van, ami rendkívül kellemetlen az alsóbb asztrális negatív lényeknek, és 1-2 napon belül elmenkülnek inkább.


A harmadik lehetőség hogy bekapcsolva hagyod, hogy játszhasson.

2022. aug. 7. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Aksis nem elemes

De ha lehúzom a sarut az okés csak hát ez csak fél megoldás. Jobb szeretném ha az a valami nem lenne ott. A foghagyma tényleg működhet? Én nem értek ezekhez jelentőssebben nem is hittem ilyen dolgokban. Egészen eddig mert ez tuti nem evilági.

2022. aug. 7. 09:02
 3/8 anonim ***** válasza:
Legközelebb csapj rá a kezére, ha látod, hogy visszakapcsolja és vedd el tőle a kisautót.
2022. aug. 7. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
53%

A seggébe kéne dugni a fokhagymát annak, aki ezt kitalálta, hogy azzal bármit ellehetne űzni. Engem például a világból ki lehetne űzni vele, de nem hinném, hogy egy szellem lényt különösebben zavarna a fokhagyma, zsálya, stb jelenléte.


Nem ismerem az ilyen kis autókat, de ha lehet, vedd ki az aksit éjszakára.

Másik lehetőség, hogy hibás a kontakt benne. Erre utal az is, hogy mikor becsaptad az ajtaját, újra beindult. Tehát kicsi rázkódás is elég neki. Valami hiba van a kapcsolóval.

Ha van valami állat, akár az is beindíthatja, ha ott ugrál, átszaladgál a kocsin.


Mondom ezt úgy, hogy nem vagyok szkeptikus.


A torz árnyék pontosabban milyen volt?

2022. aug. 7. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem az autó ajtaját csaptam be a tárolóét és a kapcsoló a kontakt hibátol hogy tudna bekapcsolt álapotra váltani olyan kapcsolóról beszélünk mint egy hosszabító kapcsolója lekapcsolod nem világit a gomb azért egy billenő kapcsoló nem kattan fel magától meg mi volt az az árnyék szerű lény?
2022. aug. 7. 10:54
 6/8 A kérdező kommentje:
Kissebb volt nállam szerintem nagyon jellemezni nem tudom mert csak egy pillanatra láttam majd eltünt
2022. aug. 7. 10:56
 7/8 gyik123 ***** válasza:

Lehet, hogy valamelyik szomszéd játszik szellemesdit, hogy szellemesen elüldözzön titeket.

A szomszédokkal milyen a viszonyotok? Talán zavarja a gyerek zsivaj! Egyesek sajnos nem veszik észre magukat, hogy mennyire zavaróak tudnak lenni, például egy grillezés kapcsán a füst, hangos zene és a gyerek, akinek a keze rátapadt a kisautó dudájára. -De fiatalok csínytevése sem zárható ki.

2022. aug. 8. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Senior Séf ***** válasza:
48%
Máskor korábban és könnyebbet vacsorázzál, akkor nem álmodsz össze ekkora blődséget.
2022. aug. 8. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!