Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Megszállta valami a játékot?

Megszállta valami a játékot?

Figyelt kérdés

Tudjátok, vannak ezek a nagyon ijesztően kinéző cintányéros majom figurák, amit ha felhúzol, összecsapkodja a cintányérokat ( [link] ). Na szóval nálunk van egy ilyen a családban, nagyapám szedte össze még valahol. A kisfiamnak egyszer valamiért megtetszett, és ideadták, de itthon már mégsem kellett neki, úgyhogy a mi szobákban kötött ki az ágy feletti polcon, a többi kacat között. Alapjáraton nem hiszek a természetfeletti dolgokban, de ez az undormány már elég sokszor elindult magától, de tegnap éjszaka lett belőle végleg elegem. Későn értem haza munkából, és nagyon fáradt voltam, úgyhogy elég hamar lefeküdtem. Elég rosszul aludtam, aztán volt egy olyan álmom, amiben nem emlékszem pontosan, de olyasmi volt, hogy egy játékbaba próbált megölni valakit aki fontos nekem. Ebből az álomból arra ébredtem hajnali háromkor, hogy a majom veszettül csapkodja a polcon a cintányérjait. A férjem is felelt rá, és levette a majmot a polcról. Ez után szinte azonnal elhallgatott. Most a majom a pince sarkában van egy régi játékos dobozban. Nem a párom viccelt meg, ilyen durva poénokat ő nem csinál.

Mielőtt velocica, vagy valamelyik haverja idetéved:

Nem álltam alkohol/kábítószer befolyása alatt, gyógyszert nem szedek (és nem is kell szednem).

Szerintetek mitől lehetett ez?



2022. márc. 20. 14:31
1 2
 1/11 szkeptik_killer ***** válasza:
83%
Simán lehet, hogy megszállta valami... de ha nem akkor valszeg érintkezési hiba lehet az elektronikában. Vedd ki az elemet, és ha utána is csapkodni kezd, akkor egy démon megszállta. Én az ilyeneket inkább kidobom mielőtt esetleg kigyullad.
2022. márc. 20. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
73%

Mi müködteti? Elemes vagy más a mechanikája?

Ha elemes és, de mégis beindul elem nélkül, az gáz. Ilyenkor esetleg lehet valami "maradék áram" benne (talán) de hát az is csak egy pillanatig működtetné. Ha elemes és benne van az elem, akkor egy régi játék beindulhat magától, mivel lehet rossz már a kapcsoló, csatlakozás és bárilyen kis rezgés beindithatja.

Ha pl felhúzós, de nagyon régi, már kopott a szerkezete, gyengék a rugók, szerintem az is megtréfálhat. Ez volt a racionális válasz.

Amúgy meg bármi oka is lehet. Ez igy együtt elég para. Annyira hasonló azokhoz a dolgokhoz, amiket hajnal háromkor én is megélek...

Én szépen kitenném a majmot a kuka mellé. Had örüljön neki valaki.

2022. márc. 20. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
10%
Csak elem hiba lehet ez a logikus magyarazat amugy van egy ilyesmi konyv ugyhogy hazudsz
2022. márc. 20. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
68%

#3

Tehát, ha létezik egy ilyen könyv, az kizárja, hogy bárkinek is legyen ilyen játéka és esetleges hiba miatt be is induljon?

2022. márc. 20. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Tudi333 ***** válasza:
57%
Az álom olyan gyorsan történik sokszor, hogy azonnal belekombinálja az agyad a hallott dolgokat. Tehát ez semmi kb. De ha zavar miért nem dobjátok ki? Még behaluzol magadnak valamit a végén!
2022. márc. 20. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
80%
Ha régi, akkor vszeg felhúzós mechanikája van, amiben egy megfeszített rugó az energiatároló. Elvileg előfordulhat, hogy legutóbb nem járt le rendesen, és maradt némi feszültség a rugóban, ami pl. anyagfáradás, hőmérséklet-változás stb. miatt most pár pillanatra még működtette a paramajmot. Erre utal az is, hogy kézbe vételre azonnal megállt.
2022. márc. 21. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
55%

Először is mindenkinek, aki elemmel kapcsolatos dolgot írt, vagy tanakodott, hogy elemes, vagy felhúzós, gratulálok, hogy ilyen figyelmesen olvasta el a kérdést. A kérdésben benne van, hogy FELHÚZÓS.


Kérdező:Azt mondod "Nagyapám szedte még össze valahol". Hol szedte össze? Honnan szerezte? És mit lehet tudni a múltjáról? Ha ezekre a kérdésekre megtalálod a választ (javaslom nagyapádtól kérdezősködj, amennyiben lehetséges), majdnem biztos, hogy arra is fény derül, miért él önáló életet a cintányéros majmóca.

2022. márc. 22. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 kretens ***** válasza:
0%
És ha megszálta valami hogy ijesztegessen akkor mi van talán félni kell?Én is érzékeltem már furcsa dolgokat amire nincs racionális magyarázat még katona koromból.Rájöttem hogy az igazság az hogy ezek az entitások alábecsülik az embert.Én provokálni szoktam őket ha érzem a jelenlétüket.Viccesen hangzik de pl olyanokkal hogy megkérdezem ilyenkor hogy tudsz részecske gyorsitót épiteni vagy csak egy sima atomerőművet?Vagy azt a kérdést szoktam feltenni hogy mi van akkor ha egy nukleáris háborúban minden ember meghal na akkor kit ijesztegettek?És itt az egyik alapigasság szerintem vagyis hogy nélkülünk az ő létezésük is okafogyottá válik.Amióta igy gondolkodok velük kapcsolatban azóta lekoptak rólam.És még valami.Az ember technikai fejlődése túl fogja haladni őket tehát szellemek kisértetek meg minden egyéb más gusztustalanság meg lesz mérettetve és ők fognak majd eltakarodni a mi valóságunkból mert nevetség tárgyává fognak vállni.
2022. márc. 23. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Azért gondoljunk bele abba is, hogy sokan talán nem véletlenül adnak jeleket. Lehet akár egy elhunyt ismerős is, aki talán csak szeretné felvenni a kapcsolatot mert hiányzol neki, de ennyire telik az energiájából. Én úgy gondolom, tisztelettel kell bánni azzal a másik világgal. Ha rosszindulatú, az idővel úgyis kiderül, ha esetleg durvább jeleket fog küldeni, akkor el kell küldeni.
2022. márc. 24. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
80%
Persze, simán megeshet hogy egy elhunyt ismerős/családtag akar neked mondani valamit, figyelmeztetni hogy valami rossz fog történni vele(d)tek. Mindenesetre, nem kell beparázni tőle, a pincébe relatívan jó helyen van, ha már ettől megállnak a paranormális jelek, akkor igazából félni való sincsen. Ha ezután is folytatódnak a dolgok, forduljatok olyan emberhez, aki ehez TÉNYLEG ért.
2022. márc. 27. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!