Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ha alvás közben pisilnem...

Ha alvás közben pisilnem kell, mindig szexuális álmaim vannak. Miért van ez?

Figyelt kérdés
Számtalanszor volt olyan, hogy konkrétan azt álmodtam, hogy valakivel szexelek, és általában ilyenkor mindig elélvezés közben kelek fel, ekkor valóssá válik az érzés is. Aztán mikor felkelek akkor mindig nagyon kell pisilnem. Ez normális? Mitől van? Volt-e másnak is ilyen?

2022. nov. 2. 22:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
52%

Nemed?

Mellesleg velem volt ilyen. Aztán lett barátnőm.


F

2022. nov. 2. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Lány vagyok
2022. nov. 2. 23:07
 3/12 anonim ***** válasza:
92%

Látod én férfi, és velem is előfordúlt. Ilyenkor az agy generál szexuális álmot egy vizelési ingerre, amit aztán követ az ébredés, és rájössz, hogy mindjárt bepisilsz.


Lefekvés előtt ne igyál sok folyadékot. Nekem ez be vált.

2022. nov. 2. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
85%
Fiatal koromban volt ilyen elég gyakran, ha zavar, este ne igyál sok folyadékot már, és menj lefekvés előtt mosdóba. A férfiak is átélhetnek, vagy átélnek orgazmust álmukban, természetes dolog.
2022. nov. 2. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem a húgycső izomfeszítése (hogy ne pisilj be) vált ki szexuális ingert. Ezt az elméletet saját magamra vonatkoztatva találtam ki.

2022. nov. 3. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
81%
Igazából előttem szólóaknak is igazuk van, ez is lehetséges. De szerintem fordítva is. Lehet a szexualitást kevesled valójában és ezért jelenik meg az almodban, velem is előfordult. Ilyenkor egyébként nem kétlem, hogy azok az izmok valóban összehúzódnak ( intenzív alom ), és emiatt kell mosdóba menned. Nálam szinten ilyen előfordult ( de az is lehet a többiek fele valósult meg ) ..
2022. nov. 3. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
73%

Jó ha erotikus álmai vannak az embernek.

Ha csak ezen múlna, inkább innék folyadékot este, örülj az "édes" almoknak.

Ha ténylegesen zavar akkor valóban ne igyál lefekvés előtt.

Nekem majd mindig van vizelési ingerem amikor, lefekvéshez, alváshoz készülök, akkor is ha alig jön ki valami

2022. nov. 3. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
33%

Ha nagyon élethű az álom az olyan mint ébrenlétben és akkor beindul az anyagcsere

Nalam is ez van, vigyaznom kell nehogy álomban pisiljek be az ágyamba :D

Vegyél felnőtt pelenkát, abba mehet

2022. nov. 3. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 NTBS ***** válasza:
68%
Valószínűleg hiányzik a szex az életéből, este pedig sokat iszol.
2022. nov. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
91%
Akik szerint a szexuális élet hiánya okozza a pisilési ingert, lehet tévednek, legalábbis nálam olyankor iszonyúan kell menni wc-re és nem 2 csepp jön :)
2022. nov. 3. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!