Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent öngyilkossággal...

Mit jelent öngyilkossággal álmodni?

Figyelt kérdés
Ma este eleg rossz hangulatomba voltam ezert megprobaltam aludni de nem igazan sikerult csak 2 ora mulva es arra riadtam fel hogy apukammal batyammal es anyukammal ultunk a kocsiban es osszevesztem anyukammal kinyitottam menet kozbe az ajtot es kiakartam onnan esni de batyam vissza huzott engem es mivel gyorsan ment a kocsi valahogy az ajtonak jott egy ember es a sebesseg miatt meghalt

2022. nov. 6. 13:15
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Ez alapbol hulyeseg mert ha pl gyorsan mentek ki sem tudod nyitni az ajtot a menetszel miatt
2022. nov. 6. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
1-es. Ja, mert az álmokban minden olyan logikusan történik.:D:D:D
2022. nov. 6. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
6%
Azt, hogy lehet, meg kéne ölnöd magad
2022. nov. 6. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Grimfox ***** válasza:
Ez jelezheti azt, hogy feszült a kapcsolatod a családoddal, és a feszültség központja nagy eséllyel édesanyád. Próbálsz ebből a helyzetből kilépni, de a családod ezt akadályozza, és emiatt az emberi kapcsolataid akár meg is szakadhatnak, vagy te érzed úgy, hogy megszakadnak. Ez az én értelmezésem.
2022. nov. 6. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
De sok itt a fraudos jósnő.
2022. nov. 6. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
*freudos
2022. nov. 6. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Feszültség van benned a világba való kilépés miatt. Egyrészt érzed, hogy veszélyes hely, másrészt otthon meg ott van az anyukáddal való folyamatos konfliktusod.
2022. nov. 7. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!