Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Valaki tud olyan oldalt ahol...

Valaki tud olyan oldalt ahol utána lehet nézni konkrétan 1-1 álom jelentésének ?

Figyelt kérdés

Gondolom nincs mindegyiknek konkrét oka-jelentése . De úgy érzem mintha az utóbbi időkben lett volna 1 ami köthető valamihez .


Ha valakit esetleg érdekelne a szóban forgó álom :


Van egy számomra nagyon fontos dolog amit éveken át űztem viszont egy ideje abba hagytam mert nem hiszek benne , hogy magasabb szintre tudnék lépni . Vissza térő álmaim vannak X időnként amik arra utalnak mégis folytatnom kéne . Az utóbbi arról szólt hogy sétáltam egy erdőben ahol megszólított egy számomra ismeretlen arcát nem teljesen láttam aki arra intet térj vissza az útra . Amikor az útra néztem az volt ott amit abba hagytam.


A szóban forgó dolgot a félreértések és ítélkezések miatt nem neveztem meg .


2022. dec. 13. 06:40
 1/1 anonim ***** válasza:

Az álomértelmezések nem általánosak, az én álmom mást jelent, mint a tiéd. Vannak persze generális szimbólumok, például ez az útra visszatérés, nyilván azt jelenti, hogy szimbolikusan térj vissza az útra. De az egésznek van egy sokkal mélyebb, a te fejedben létező síkja, melynek baromi sok magyarázata lehet. Vajon miért ad neked ilyen képet a tudatalattid, mit jelent számodra?

Esetleg valaki (anyád, barátnő, edző, akárki) cseszeget azzal, hogy folytasd a dolgot? Vagy csak simán nem helyeselték, hogy abbahagyod? Vagy azt hiszed, random mindent jobban tudó emberek tanácsa az lenne, hogy folytasd? Vagy te sem vagy abban biztos, hogy jó ötlet volt abbahagyni?

Ezt egyedül te tudhatod, általánosságban csak annyit lehet kihámozni ebből az álomból, hogy foglalkoztat téged a téma még mindig.

2022. dec. 13. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!