Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Különleges képesség lenne?

Különleges képesség lenne?

Figyelt kérdés

Van egy pasi, aki tetszik. Foglalt. December elején nagyon rossz érzés fogott el, olyan érzés, hogy apa lesz. Napokig éreztem, de olyan szinten, hogy azt álmodtam Facebookon értesültem arról, hogy gyereke lesz.


Most jön a durvább rész. Két hét után tényleg úgy történt minden, mint ahogy megálmodtam. Este pörgettem a Facebookot és azon keresztül értesültem arról, hogy apa lesz.


Ami még nagyon érdekes. SEMMI jelét nem adták annak, hogy babát terveznek vagy hasonló. Évek óta együtt vannak, de nagyon váratlanul ért mindenkit a hír. A való életben és a közösségi oldalakon is nagyon zárkózottak, semmit nem osztanak meg stb. Tehát tényleg nem tudom honnan jöhetett ez az érzésem és nagyon durva hogy az álmom megvalósult.


Ez lehet valami kulonleges képesség lenne szerintetek. Azóta sem fogom fel, hogy pont úgy történt minden, mint az álmomban.. és hogy ennyire megéreztem minden előjel nélkül. Hihetetlen számomra


2023. jan. 3. 23:22
 1/8 anonim ***** válasza:
42%
Nekem számtalan ilyen volt. Valamikor fogékonyabb az ember, semmi extra.
2023. jan. 3. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
94%

"semmi extra" ...de, azért ez nem átlagos dolog.

Ha rendszeres, akkor extra információkhoz vagy képes jutni a harmadik szemeddel, ha csak most volt ilyen, akkor lehet csak a szellemeitek összehangolódtak, és elhoztad ezt az információt.

2023. jan. 3. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
90%
Aki ilyen képességgel rendelkezik, annak se extra, csak túlmisztifikálják. Olyan mintha csak egy pohár vizet inna. Az más kérdés, hogy nem mindig jön az áldás.
2023. jan. 3. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
62%
Én ugyanígy jósoltam meg, hogy a nővérem lesz terhes. Aztán terhes is lett. Már ideje volt, vagy fél éve próbálkoztunk.
2023. jan. 4. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
69%

#5

Miért, te nem?

2023. jan. 4. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nincs nővérem sajnos. :)
2023. jan. 4. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
47%
Ohh my God, bátyó? XD
2023. jan. 4. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
53%
Szedhetett volna fogamzásgátlót.
2023. jan. 4. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!