Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ez az álom mit jelenthet?...

Ez az álom mit jelenthet? Vannak itt olyanok, akik nagyjából értenek hozzá?

Figyelt kérdés

Mindenkit, aki nem jártas ebben, szeretnék megkérni, hogy legyen szíves ne válaszoljon (tippeljen) erre a kérdésre.


Van egy másik álmom is, ami az aktuális álom előtt történt, de az nem is annyira fontos, bár zárójelben leírom azért, hátha mégis valaki valamit ír rá.


Szóval gyorsban. Van egy filmbéli karakter lány, aki után siettem, miután leszálltunk egy buszról. Még a konkrét buszmegállóra is emlékszem. Nem futottam, csak kicsit siettem azért, mert nem állt meg, de nem rohant el előlem. Szólítottam őt egyfolytában a karakterbeli nevén (mert amúgy úgy is jelent meg, ahogyan a filmben szerepel) de aztán rákiáltottam a színésznő igazi keresztnevére, azt hiszem arra már visszafigyelt... sajnálatos módon innen képszakadás van és fogalmam sincs mi történt utána.


Amiről először beszéltem, az az álom, amiben (egyébként az előző álom helyszínéhez elég közel van... bár ez már nem az az álom volt) valahová nagyon siettem, ott már tényleg futni akartam, de fogalmam sincs hová. Annyira elhagyott az erőm, hogy először szó szerint csak szinte négykézláb tudtam előre haladni, aztán nagy nehezen álltam csak fel és kezdtem el nehezen futni. Szinte fizikálisan éreztem, hogy futnék valahova, de elhagyott az erőm... hát ennek a jelentésére azért kíváncsi lennék.

Most persze laikus fejjel lehet párhuzamot vonni, hogy egy célt akarok elérni, csak nehezen megy... ilyet még magamtól is ki tudok találni, ezért írtam, hogy akik nem értenek hozzá, azok légyszi ne nagyon írjanak rá semmit. Online utána néztem már, de ez annyira összetett, hogy semmilyen találatot nem találtam.



2023. jan. 24. 20:53
 1/4 anonim ***** válasza:
63%

Őszintén szólva, értelmes és biztos választ nem lehet adni arra mit miért álmodunk. Az álmok több dologból épülnek fel: elsősorban vágyak és félelmek, a múltunk, a saját környezetünk, és sok minden..

5 év tudatos álmodással mögöttem is sok az ismeretlen kérdés. Persze nagyon egyszerű miért álmodsz egy filmszereplővel, mert mondjuk hatással volt rád ebben az életben vagy a fizikai vagy a filmbeli jelenése, és tök egyszerűen kívetiti neked a tudatod. Teljesen új helyszíneket is láthatsz álmodban, amiket még itt nem láttál. A mozgás pedig sokszor nehezebb lehet álomban. Főleg sima álmoknál lehet, mikor a futás alig megy, vagy teljesen elfáradsz benne. Ezt tudatos álommal fejlesztheted, sőt ott már erre a kérdésedre is választ kaphatsz. Tudom, hogy olyan választ szeretnél ami minden kérdésedre 100%-os igazat ad, de ez nem lehetséges. Mivel ismeretlen vagyok, fogalmas sincs milyen volt az életed. Csak te ismered magad annyira hogy tudd az álmod mit jelent. Ülj le , írj álomnaplót és nézz magadba. De legjobban a tudatos álmodást ajánlom, mert úgy kerülsz közel a tudatalattidhoz , nem pedig itt. :))

2023. jan. 24. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Álomnaplót elkezdtem írni, még dátumokat is îrtam. Kb 4-5 össze is gyűlt, de egy idő után már nem láttam értelmét.

Tudatos álmodás alatt mit értesz? Azt hogy lehet gyakorolni?

Őszintén szólva én sem nagyon hiszek az álmok jelentésében, de valamiért mégis érdekel, hogy egy hozzáértő mit mondana rá.

2023. jan. 24. 22:11
 3/4 Laylah ***** válasza:
Pont az a lényeg, amit az 1. is írt, hogy ha van valaki, aki hozzáértő az álmod tekintetében, akkor az te magad vagy. Az álomban nem az a lényeg, hogy hol voltál, vagy kivel, milyen tárgyat fogtál a kezedbe vagy láttál meg, hanem hogy neked személy szerint ezek mit jelentenek. Mit jelent neked az a karakter? Inspirál? Elgondolkodtat? Az, hogy a karakternevén szólítod és csak a valódi nevére reagál, jelentheti azt is, hogy valamit, amit az általa képviselt témakörhöz kötsz, másnak hiszel, mint ami valójában. Az pedig, hogy futni akarsz, de nincs erőd, nyilván azt jelzi, hogy valamihez nincs energiád. De nem tudjuk, miért akarsz futni, valaki/valami elől, valaki/valami felé, sportolásképp, vagy miért? Aki/ami elől/felé futsz, az mit jelent számodra?
2023. jan. 25. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Mindenképp elgondolkodtam rajta először. Valóban van, ami összeköt valamilyen módon vele. Meg azóta is álmodtam, akkor már egy ismerősömmel. Arról is van sejtésem, hogy miért.

2023. jan. 25. 12:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!