Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Létezik, hogy valaki megálmodj...

Létezik, hogy valaki megálmodja a jövőt? Hogyan lehet fejleszteni?

Figyelt kérdés

Rengetegszer szoktam tudatosan álmodni. Leginkább abból szoktam rájönni, hogy álmodom, hogy másféle halak vannak az akváriumomban.


Múlt héten azt álmodtam, hogy besétálok a szobámba és az asztalomon a kihúzható billentyűzettartón van egy négyzetrácsos füzet. Abba a négyzetrácsos füzetbe rajzoltam egy képregényt a való életben. Az álmomban csak kicsit volt kihúzva a billentyűzettartó és csak egy képkocka látszott a képregényből, de akkor még nem rajzoltam meg a való életben, nem is terveztem, innen tudtam, hogy csak álom.

Ma miután megetettem a kisállataimat és sétáltam vissza a szobámba pontosan ugyanabban a szögben, pontosan ugyanúgy megláttam a képregényt. Csak akkor esett le, hogy én ezt már megálmodtam. Rengetegszer történt ilyen, de akkor csak random pici képkockákat láttam, nem tulajdonítottam neki nagy jelentőséget. Ez viszont pontosan ugyanaz volt mint amit álmomban láttam. Pedig nem csak úgy rajzoltam, nézegettem előtte perspektívákat, vagy ötször újrakezdtem.


Alapvetően jobban hiszek a tudományban mint az ezotériában, de ez most érdekel. És nem, nem drogozok :DD



2023. febr. 7. 21:10
1 2
 1/15 Grimfox ***** válasza:
100%
Ilyen velem is történt. Bár csak háromszor. Látok rá esélyt, hogy fejleszthető, de ahhoz előbb tudni kéne, hogy pontosan hogyan működik. Sajnos a legfrissebb ilyen élményem is 18-19 éves, az első meg tíz évvel régebbi, és azóta nem volt ilyen tapasztalatom. A kutatás részből ezért kiestem.
2023. febr. 7. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
30%

A jövő kész van.

Tehát lehetséges.

2023. febr. 7. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Velem viszonylag gyakran megtörténik. Elkap az az érzés, hogy ez már megtörtént, ezt már láttam. De ennyire konkrétan nem tudnám elmondani, hogy mi volt az álom. Voltmár, hogy több év után valósult meg az a konkrét, nem mindennapi kép.
2023. febr. 7. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
69%

Az agyad kombinál.

Ezt a regényt már tervezted, foglalkoztál vele.

Az agyad kicsit kiegészítette.

2023. febr. 7. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Rengetegszer volt ilyen. De sajnos a lottószámokat sose álmodom meg.
2023. febr. 7. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Töltsél ki naponta 135 lottót, utána hamarosan megálmodod.

Csak sajnos nem a nyerő számokat (hanem kb. azokat, amelyeket írtál).

2023. febr. 7. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Én nem tudom a kérdésre a választ, de ha ti itt tudtok tudatosan álmodni, akkor elő a módszerrel :D

Ilyenkor miért nem valami extra dologról álmodtok, ha egyszer lehet irányítani?


Én maladaptiv álmodozó vagyok, csak annyi vágyam lenne már hogy ezt át lehessen vinni tudatosba.

Amúgy ez nem egy olyan extra történet hogy tudhasd hogy tényleg a jövőt álmodtad e meg

2023. febr. 7. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
74%

Képzeld, ezekben a napokban engem is ez kezdett el nagyon foglalkoztatni, mert most valami gyakoriak lettek ezzek a nagyon reális álmok, amelyek a jövőből egy apró szeletet megmutatnak nekem és is válnak. De csak egy-két napra előre látok. Én is próbálom kideríteni, hogyan tudnám irányítani. Eddig arra jöttem rá, hogyha meditálva alszom el, akkor az álmaim sokkal tisztábbak lesznek és előjönnek ezek a valóságszerű álmok.


Életem első jövendölős álma 5 évesen történt. Akkor egy böjtölés után jött az álom. Szüleim rá a tanúim, hogy így történt, mert még az álom után reggel elmondtam nekik a látomásomat, és rá 2 hétre meg is történt.


És tudod mi az érdekes? Nem ettem 48 órán keresztül most pár napja és azóta jönnek megint ezek az álmok. Szóval azon gondolkozom, hogy megint elkezdek böjtölni és meditálni, lehet, ahogy a testünk és a lelkünk megtisztul, az elménk megnyílik.


Szóval nem tudom, én is csak tapogatózok.

2023. febr. 7. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 NTBS ***** válasza:
Szoktam furcsa dolgokat álmodni, aminek akkor semmi értelme, aztán bekövetkezik. Irányítani nem tudom.
2023. febr. 8. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Olyan is történt, hogy azt álmodtam, hogy a barátaimmal egy hídon és drogot találunk. Ekkor nem terveztünk találkozót, pár héttel később elhívtak sétálni és teljesen véletlenszerűen felmentünk a falu melletti hídra amiről addig azt se tudtam, hogy letezik. A híd vége felé ahol találkozott a földdel ott volt egy hatalmas vadkenderbokor :D


#7 az álmaim a szobámban szoktak kezdődni, rögtön az ágyam mellett van az akvárium, és ha más halak vannak benne, akkor tuti álmodom. Van egy olyan módszer is, hogy rendszeresen megszámolod az ujjaidat mikor ébren vagy és ha több van mint öt akkor álmodsz. Nekem ez nem működött, nekem álmomban is 5 ujjam van :DD

2023. febr. 8. 07:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!