Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Nagyon furán érzem magam...

Nagyon furán érzem magam ezután az álom után, mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Álmomban egy 15 éves szőke, zöldszemű kislány voltam (felnőtt, egyáltalán nem ilyen külső jegyekkel rendelkező nő vagyok). Elcsentem pár dokumentumot, majd országon belül költöztem, és egy jó barátnak hitt huszonéves férfi megszakította velem a kapcsolatot.

Évekkel később, a mostani életkoromban visszaköltöztem a szülővárosomba, a barátom, akivel évek óta nem beszéltem (aki amúgy a valóságban nem létezik) feltűnt, újra barátkozni kezdtem vele, és eleinte távolságtartó volt, úgy tett, mint aki nem ismer meg. Majd furcsa események sorozata következett, mintha valaki engem célzott volna meg, a munkahelyemen (ami a valódi munkahelyem, és valahogy álmomban az nem okozott konfliktust, hogy a szülővárosom, meg a munkahelyem közt 180 km van, és a kettő összeegyeztethetetlen) többször volt valós bombariadó, többször akartak rámtámadni, miközben sétáltam haza, ilyesmik. A volt barátom, aki megszakította velem a kapcsolatot, elmondta, hogy a titkosszolgálatnak dolgozik (álmomban nem derült ki melyiknek), és azért szakította meg velem a kapcsolatot évekkel ezelőtt, mert miután elcsentem azokat a dokumentumokat, hajtóvadászatot indítottak ellenem, amit csak úgy tudott megállítani, hogy beadta mindenkinek, hogy meghaltam, amihez kapóra jött a költözésem, és ezért nem beszélt velem soha többé. De elcsesztem mindent azzal, hogy újra itt vagyok, és az egyetlen esély, hogy túléljem, az, ha a munkahelyemnek szólunk, hogy ki kell helyezniük külföldre, mert különben megölnek. Úgy csempészett ki a szülővárosomból, hogy az álmomban természetes szőke hajamat és zöld szememet hajfestékkel, meg színes kontaktlencsével át kellett változtatni a mostani - valóságban természetes - színekre, és az álom akkor ért véget, mikor beszéltünk a felettesemmel, hogy akkor mégis melyik országban kezdhetek új életet.


Úgy ébredtem fel az éjszaka közepén, hogy ez mégis mi a bánat volt, sosem derült ki, milyen dokumentumokat loptam el, és kinek. Álmomban a tizenötéves kislány csak poénból lopta el, és senkinek nem adta oda, és tévedésből hihették azt, hogy bárkinek is odaadtam vagy bármire is felhasználtam volna, mert ilyen nem történt. És akárhogy gondolkozom, ez az ismeretlen barát se külsőleg, se belső tulajdonságait illetően nem hasonlít senkire, akit ismerek.



2023. márc. 1. 14:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem lehet az, hogy sok akciófilmet nézel/néztél? Ez csak álom volt, ne érezd magad rosszul. Amúgy meg tök izgi álom!
2023. márc. 1. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem, egyáltalán nem nézek semmit, ezért is lepett meg, szokatlan volt.
2023. márc. 1. 15:54
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

"álmomban az nem okozott konfliktust, hogy a szülővárosom, meg a munkahelyem közt 180 km van, és a kettő összeegyeztethetetlen" - álmokban ennél sokkal nagyobb lehetetlenségek is előfordulnak


"az álmomban természetes szőke hajamat és zöld szememet hajfestékkel, meg színes kontaktlencsével át kellett változtatni a mostani" - álomban normális, hogy átváltozások történnek


Valójában egy teljesen normális álmod volt, egy jó sztorival. A valóságból sokminden összecsúszik és beúszik az álmokba.

2023. márc. 1. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem váltottál mostanában munkahelyet,várost,országot,hobbit akármit?


A gyermek vagy érzelmi éretlenséget (zöld szemek) vagy valamilyen új kezdet,projekt,kreatív törekvések stb..

Az ismeretlen felnőtt férfi nem szokatlan attól függ milyen érzelmeid voltak iránta avagy milyen benyomást keltett benned ez lenne a kulcsa az álomnak,mert ami a tulajdonságait illeti szimbolizálhatja a kivetített vagy elfojtott vágyaidat..


Ha egyébként meg nem szokott ilyen összetett filmszerű és izgalmas álmaid lenni akkor könnyen lehet,hogy előző élet,vagy a szellemi segítő küldte..

2023. márc. 1. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
52%
Bekapcsolva maradt a tv éjjel.
2023. márc. 1. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem más akarsz lenni, mint aki vagy. Sokkal titokzatosabb, izgalmasabb életet élő nő. Most nem tartod magad elég szépnek és érdekesnek ahhoz, hogy párod legyen. Kicsit irreális elvárásaid vannak magad felé, mert azt hiszed csak akkor lennél szerethető, ha mernél teljesen új életet kezdeni és a külsőd is más, különlegesebb, feltűnőbb lenne. Vágysz valakire, aki ilyennek lát. Úgy érzed, az illető kedvéért meg mernéd lépni a vágyaid..., mert ezzel átrakod a döntést erre a képzelt ideális szeretőre, aki majd "felfedez". És nem magadtól kell változtatnis azon, ami nem tetszik. Vagy lehet, már van is egy plátói szerelmed a munkahelyeden, amit egyébként unalmasnak tartasz vagy ahol nem ismernek el?
2023. márc. 2. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 NTBS ***** válasza:
Szerintem váltások, változások előtt álló személy vagy.
2023. márc. 2. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!