Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Borzalmas álom vagy maga a jövő?

Borzalmas álom vagy maga a jövő?

Figyelt kérdés
Hullák egy lepratelepen, harmadik vh után. Mocsok és szenny mindenhol. Rettenetes volt.
2023. febr. 26. 18:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát, ha elhangzott az álmodban, hogy a 3. vh után vagyunk, akkor biztosan a jövő. Te csak mint szemlélő voltál jelen?
2023. febr. 26. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen szemléltem. Mint egy filmet.
2023. febr. 27. 07:21
 3/6 anonim ***** válasza:
Nos, kérdés, nézel ilyen témájú filmeket, olvasol ilyen dolgokkal foglalkozó könyveket? Ha igen, akkor talán annak hatása. Ha nem igazán, akkor viszont az asztráltested utazott egyet a jövőbe...
2023. febr. 27. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Napi szinten. Rettegeg a 3. VH-tól. :/
2023. febr. 27. 10:40
 5/6 anonim ***** válasza:

Nos, próbálj erről a vonalról lejonni. Bár hozzáteszem, én is napi szinten követem az ukrán orosz háborút, ami tulajdonképpen már a 3. vh része. De ha ilyen hatással van a pszichédre, érdemes korlátozni az ilyen jellegű tartalmak nézését.

Jézus is csak annyit mondott:" Ne féljetek." A tanítványok mégis féltek, pedig közvetlenül kaptak a tanitásbol. Szóval mondani könnyű, hogy ne féljen az ember, de 'hogyan' ne féljen?

Próbáljuk ugy megkozeliteni ezt, mint a halált. Elkerulheto a halál? Nem. Akkor félni sem érdemes tőle. Persze tudom, nem mindegy mikor és hogyan éri az embert. Szerintem a 3. világháború sem kerülhető el, benne a nukleáris armagedonnal. Én annak híve vagyok, hogy amíg ez nem következik be, addig tartalmasan, élmény dúsan élje az ember az életét.

2023. febr. 27. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Remek válasz!
2023. febr. 27. 12:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!