Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez az álom?...

Mit jelenthet ez az álom? Nagyon durva volt.

Figyelt kérdés

Azt álmodtam, hogy Anyám megvárt a középiskolám előtt és együtt mentünk ki a buszpályaudvarra. Vártuk Apámat, de Anyám valamilyen ürüggyel ott hagyott, én meg útnak indultam egyedül. Kórházba kellett mennem valamilyen papírokért, mert műtötték a lábam. A kórházba érve elég hamar eltévedtem. A legfelső szintre érve (tetőtér) ott volt egy fiatal doktornő és két ember, egy nő és egy férfi, akik ülve a folyosón beszélgettek, de nem baráti csevely volt, hanem pszichológus lehetett a doktornő. Tőlük nem mertem megkérdezni, hogy merre kell kimenni, így elindultam lefelé.

A földszinten azonban egy fiatal férfi orvosra (25-30 körüli) leltem, aki egy teremnyi emberrel foglalkozott, akik kör alakban ültek egy széken. Azonnal a segítségemre sietett, azt mondta, hogy miután megfürödtem, kivezet a K2-es kijáraton. Ő is bejott velem a fürdőbe, és állandóan nézett. Szóltam neki, hogy ne kukkoljon, hagyjon békén, és amikor a zuhany alatt álltam, akkor rá is kiabáltam. Majd ment kifele, és kikiabáltam az ott lévő embereknek, hogy mit csinált. Ezután szomorú arccal kiment az orvos. Majd gyorsan felöltöztem, mert féltem, hogyha visszajön, akkor megerőszakol, vagy nem fog kiengedni. Tapadós, feszülős nadrágot kellett volna felvennem, de inkább a pizsama nadrágomat vettem fel, mert tudtam, hogy fürdés után csak nagy nehézségek árán jönne fel rám.

Amint kész voltam, kirohantam a fürdőből és egyben az épületből is. Pár méter után visszafordultam, megnézni, hogy melyik kijáraton jöttem ki, és az ajtó felé volt írva, hogy K2. Az iskolámnál jöttem el, amikor felhívtam sírva Apámat, hogy mi történt.


2023. márc. 1. 08:17
 1/3 anonim ***** válasza:
47%
fel fog robbanni a házad
2023. márc. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Valami félelem van benned a szexualitástól, saját testedtől. Megalázó helyzetnek tartod, ha meglátják, milyen vagy valójában. Szégyelled az érzéseid (pszichológus téma). Nem bírsz kimenni (műtött láb, nem találsz ki bezárt helyről) ez lehet szintén az, hogy nem mered kifejezni, cikinek, bánthatónak tartod magad, nem akarsz mások előtt megnyílni, menekülsz. És úgy érzed, anyud cserben hagy, apádra hiába vársz.

Ezek mind természetes érzések, ha kamasz vagy fiatal felnőtt vagy.

2023. márc. 2. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 NTBS ***** válasza:
Szerintem nem vagy magaddal megelégedve.
2023. márc. 3. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!