Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez az álom?

Mit jelenthet ez az álom?

Figyelt kérdés

Álmomban egyik régi barátommal meditáltam. Ahogy meditatív állopotba kerültem, azt éreztem mintha egy kötéllel ereszkednék alá a sötétségbe. Minnél mélyebbre kerültem annál inkább súlyosabbnak éreztem ezt a sötétséget, és annál jobban elhatalmasodott rajtam a pánik. Mintha lett volna valami benne. Nem, nem egy tudatosság, vagy bármi ami emberinek vagy élőnek lenne tekinthető. Mintha magamtól kezdtem volna félni a mélységben. Azt éreztem hogy ez az út vége. Az a hely ahova akkor kerülök amikor már mindennek vége. És hogy nem állok készen arra hogy itt legyek. Rettegtem attól hogy mit vet rám a sötétség. Attól hogy kivé válok benne. És csalódott voltam hogy alkalmatlan vagyok annak az elfogadására ami itt van, bármi is legyen. Az álom vége hogy kértem a barátomat (unakatestvér?) hogy fejezzük be mert nem bírom tovább. Aztán felébredtem.


(Sorry hogy ömlengős lett, de részeg vagyok és akkor bzin fogalmazok)



2023. márc. 7. 14:12
 1/3 anonim ***** válasza:
50%
Why are you gay? Mi??
2023. márc. 7. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

"Mi" -> Ami le van írva


"Why are you gay" -> Magyarul beszélj kérlek. Nem értem a szakzsargont.

2023. márc. 7. 15:06
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm eddig minden kedves válaszolónak!


Jöhetnek még megfejtések további interpretációkról.

2023. márc. 7. 15:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!