Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Csak nekem vannak felnőttként...

Csak nekem vannak felnőttként is ilyen kalandos, bizarr álmaim?

Figyelt kérdés
Szinte mindig olyanokat álmodok, hogy valami szigeten kirándulok a barátaimmal, egy labirintusban vagyok, halloweent ünneplek egy ilyen kastélyban (mint amik a vidámparkokban vannak), egy elhagyatott sötét házban kutakodok, és végig ilyen nyomasztó érzésem van, és hasonlók. Pedig eléggé hétköznapi az életem, szinte soha nem csinálok semmi izgalmasat (nincs rá se időm se pénzem, sokszor energiám sem). Nektek ez hogy van? Ha szeretnétek, el is mesélhetitek valamelyiket (vagy többet), szívesen olvasom, szerintem tök érdekes téma.

2023. márc. 11. 07:52
A kérdező szavazást indított:
Nekem is ilyen random álmaim vannak
Általában rémálmaim vannak
Normális, hétköznapi dolgok vannak az álmaimban többnyire
Nem szoktam álmodni
Nagyon vegyesek az álmaim, egyszer ilyen, egyszer olyan
16 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha elegendő figyelmet fordítok az álmaimra, akkor néha nekem is vannak ilyen álmaim, egyébként az álmaim nagy részére nem emlékszem, kivéve, ha elalvás előtt azt szuggerálom magamnak, hogy reggel emlékezni szeretnék az álmaimra. Ez általában bejön.
2023. márc. 11. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

"Pedig eléggé hétköznapi az életem, szinte soha nem csinálok semmi izgalmasat"


Ezért álmodsz ilyeneket. Tudat alatt vágysz rá, hogy izgalmas dolgok történjenek veled, ezért az álmaidban éled ki a vágyad.

2023. márc. 11. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Horrorfilmeket, rémfilmeket szoktál nézni?
2023. márc. 13. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!