Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodhattam vele?

Miért álmodhattam vele?

Figyelt kérdés
Lesz egy fontos műtétem,amit álmomban már megálmodtam,és mikor altatásban feküdtem az álmomban,akkor a barátom helyett az exbarátom fogta a kezemet és vigyázott rám.Kicsit kimerített ez az álom,felriadtam.Nem tudom miért álmodhattam vele.Hiányzik tudat alatt?

2023. márc. 16. 09:01
 1/4 anonim válasza:
félsz a műtéttől? Lehet hogy tudat alatt rá gondolsz mint a te “védelmeződ”.
2023. márc. 16. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Omg
2023. márc. 16. 18:44
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! Biztos, hogy fűz hozzá még Lelki kapocs!
2023. márc. 17. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Én is álmodtam már olyannal akivel egyszer beszéltem. Semmiféle vonzalmat nem éreztem mégis. Valószínűleg az agyad játszik veled, lehet hogy tudat alatt még gondolsz rá. De ha már nem érdekel legalábbis 100% ban biztos vagy benne akkor nem érzel kötődést csak visszajátszotta az agyad, hogy milyen volt vele. És ne dőlj be ezeknek, nem tudom hogy miért ex barát, de ha akkor nem volt kedves most se lesz. Az álmod akkor hazudik.


(Valószínűleg akarod,hogy jobban figyeljenek rád, törődjenek veled. Figyelemhiány jele is lehet.)

2023. nov. 8. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!