Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Szerintetek ez normális...

Szerintetek ez normális lehet, vagy miért történt ez velem?

Figyelt kérdés
Az egész történet dióhéjban az, hogy kb. ilyen 3-4 fele tudtam csak elaludni, amiután ilyen 6 óra fele felriadtam arra, hogy ha nem cserélem át a nadrágom, akkor valami nagyon rossz fog történni (olyasmi, hogy meghalok, stb.). Kipattantam az ágyból, át is cseréltem, majd amikor felkeltem belegondoltam, hogy most ez így mi volt. Nagyon szürreális az egész, olyan mintha még álmodtam volna, de tényleg átvettem a nadrágot. Sose történt még ilyen velem. Kérlek ne vegyétek poénnak, nem azért írtam ki, hogy gúnyolódásokat kapjak. Egyébként elég stresszes időszakomat élem, meg az is lehet, hogy túl intenzív volt az álmom és ébredés után még félig benne voltam, vagy nem tudom. Valakivel történt hasonló?

2023. márc. 19. 12:27
 1/4 anonim ***** válasza:
45%
Nadrágba alszól? Nincs fűtés?
2023. márc. 19. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Nem csak te jársz hasonoló cipőben, a stressz ezt váltja ki. Én is egy elég stresszes helyzetben vagyok, pont tegnap álmondtam azt, hogy megkell néznem a telefonomat, és ezt meg is tettem hajlani 4 órakor. Egy instagramm történetet 'kellett' megnéznem, amiben az volt a furcsa, hogy már meg volt nyitva, de közben meg sem néztem. Olyan felkavaró volt reggel erre kelni.
2023. márc. 19. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 NTBS ***** válasza:
Szimplán rosszat álmodtâl és nehezebben ébredtél.
2023. márc. 19. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem még kissrác koromban volt többször is olyan, hogy mikor anyám ébresztett, hogy menni kell suliba, vagy kérdeztem tőle valamit, vagy csináltam valami szokatlant, ami abban a pillanatban tő sem és én sem értettem, hogy miért mondtam, vagy csináltam, de aztán pár perc elteltével mindig rájöttünk, hogy valószínűleg az agyam még az álmomban járt pár másodpercig, miután felébredtem.
2023. márc. 20. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!