Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Melyik országról álmodhattam?...

Melyik országról álmodhattam? (Lehet hogy előző életbeli álom…)

Figyelt kérdés

Tegnapelőtt mikor a párommal beszélgettem, arra gondoltam hogy jó lenne megtudni milyen karmikus szál fűz hozzá és hogy anno előző életben ha találkoztam már vele akkor milyen szerepben voltunk, kik voltunk és melyik korban éltünk, stb.

Tudni kell hogy nekem 1944-1974 közt 90% hogy volt egy előző életem Magyarországon de a párom szerintem nem onnan jött és onnan még nagyon senki nem is jött vissza hozzám. 1996-os születésű vagyok. Ez az álom nem abból az előző életemből volt… :/ Külföldön voltam a párommal. Egy városban voltunk, ahol panellakások és terek voltak de kicsit mintha sivatagos is lett volna de nem annyira. Nagyon lelakott és rosszul kinéző házak voltak, bementünk egy körfolyosós részre és attól rettegtem hogy lelő valaki, tudtam hogy bármikor lelőhetnek. A párom végig velem volt. Aztán valami plázás részen voltunk és ott is aludtunk. Voltak ott emberek és már messziről mutatni kellett valamit hogyha nem akartuk hogy lelőjenek minket és én nagyon féltem hogy egyszer le leszek lőve. Meg bementünk egy helyre ahol szintén lelakott panelok voltak és 2 db leeresztett kerekű kocsi volt és árnyékosabb utca volt, de elég hangulatos. Illetve volt egy tér, amitől nagyon féltem. Ennyi. Nagyon valósághű álom volt…. Melyik ország lehetett ez? Mindenképpen 1974.04.30.- érdemes számolni, hisz akkor ért véget az előző életem és 1996.02.14. előtt, hisz akkor már megszülettem ÉN. Párom 95-ös születésű. 1944. 03. 19. előtt is lehet talán még nézni, de ahhoz túl modern volt. Panelok, meg minden…

Segítsetek légyszi.


27/n



2023. ápr. 2. 08:19
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
49%

Három opciót látok:

1, ez egy olyan élet, ami majd csak később lesz. A lélek egy információs komplexum, ami nem a lineáris időben helyezkedik el, néha lehetnek emlékeink későbbi életünkből.


2, Sok lélek (lehet hogy mindenki, ezt nem tudom) több "párhuzamos világban" is jelen van - erre nem tudok jobb kifejezést- néha álom állapotban összehangolódás történik és információt kapsz egy más -de nagyon hasonló- világban zajló életről, ahol kicsit más is a személyiség, lehetnek "közös" ismerősök.


3, Lehet csak álom, az elménk simán fel tud építeni egy világot valós darabokból is.

2023. ápr. 2. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
köszi. :)
2023. ápr. 2. 08:58
 3/18 anonim ***** válasza:
36%

Mivel a valóságban élsz, ezért ez semmi különös.


Egyéb kérdés?

2023. ápr. 2. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Attól még érdekel, mi lehetett ez. Mindig is érdekeltek az előző életeim.
2023. ápr. 2. 09:09
 5/18 anonim ***** válasza:
36%
Aham, hogy jutottál erre a következtetésre, hogy volt előző életed?
2023. ápr. 2. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Az egyik előző életemre kiskorom óta intenzíven emlékszem és kb. mindig is tudtam róla, plusz nagyon logikusan összeáll a mostanival, de tök mindegy egyébként, én nem akarlak meggyőzni. Abban hiszel, amiben akarsz.
2023. ápr. 2. 09:15
 7/18 anonim ***** válasza:
69%

Mindenkinek volt előző élete.

Az emberek nagyon nagy része - helyesen - ezekre nem emlékszik, de kevesen igen. Ezért kár bántani őket, épp elég ez nekik :)

2023. ápr. 2. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 Laylah ***** válasza:
67%
Nekem is vannak részletek előző életeimből, de szerintem ezt csak szimplán álmodtad és bele akarod látni, ami nincs ott. A reinkarnáció nem folyamatos, sőt, több száz év is eltelhet két inkarnáció közt. Nem úgy van, hogy vége az egyiknek, és már kezdődik is a másik, hiszen a léleknek szüksége van (emberi mértékkel nézve) időre, amíg feldolgozza a tapasztalatokat és kivárja a következő alkalmas helyet, időt és környezetet a leszületésre.
2023. ápr. 2. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Laylah - szerintem is igazad van, de a lélek és lélek között elképesztő különbségek vannak, vannak akiknek még nem nagyon kell szüneteket tartani, és nem is maguk állítják össze a megtapasztalandó eseményeket, valamint az időben folyamatosság nem jelenti azt hogy közben a léleknek nem voltak "évtizedei" a feldolgozásra, a számára szubjektív időben -vagy időtlenségben.

De persze ez csak az én megértésem, szóval passz.

2023. ápr. 2. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Libanon.
2023. ápr. 2. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!