Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet az álom?

Mit jelenthet az álom?

Figyelt kérdés

Egy tanárnő mesélte nekünk, hogy agydaganatos. Egy osztálytársam mondta neki, hogy ez nagyon súlyos. Nem láttam az osztálytársakat, mögöttem voltak.

Elszomorodott a tanárnő, megjelent egy sárga papír, ami átment pirosba és egyre sötétebb piros lett. Után megjelent egy város képe, ebből tudtam hogy meghalt.

Ugyanebben az éjszakában volt még egy álom. A párommal anyáméknál voltunk, de a mama lakrészén. Ez egy külön álló házrész. Felmentünk anyámékhoz mosdóba, pucéran. Ő elment a mosdóba, én addig mentem a konyhába, ahol anyám, a húgom, a nevelőanyám, a nevelőapám aludt részegen a székeken. Bent a nappaliban apám egyik haverja aludt a kanapén a biciklijével. Én vissza mentem a mamához és leültem a a konyha asztalhoz. Itt volt apám kutyája, mellettem ült. Bejött egy idegen férfi, teljesen átlagos kinézete volt. A kezében volt egy körfűrész korong és meg akarta ölni a kutyát. Nem engedtem, elment. Visszajött és akkor már véres volt a keze és megint meg akarta ölni a kutyát, de felébredtem.



2023. ápr. 3. 10:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Keresd ki a kulcsszavakat pl. ezen a linken: [link]
2023. ápr. 3. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Azt, hogy az alváshoz kapcsolódó élettani funkciók lezajlottak a testedben.
2023. ápr. 3. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!