Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet, ez az álom?

Mit jelenthet, ez az álom?

Figyelt kérdés
Ez volt a 2. alkalom, hogy egy bizonyos férfival álmodtam. Egyáltalán nem ismerem a való életben, nem is ismerős. Az álmomban már halott volt, nagyon sokan, ténlyeg nagyon sokan, több százan gyászolták. Egy fedett gyönyörű bányatónál halt meg, valami írásról is volt szó. Az emberek annyira szerették, hogy szobrot állítottak neki. Egy szőke hajú 40-es évei körüli férfi volt, magas volt és vékony testalkatú, azt hiszem kék, vagy zöld szeme volt. Nem beszéltem vele, nem jelent meg, csak a szürke szobrot láttam, de valahonnan tudtam azt, hogy már láttam, nagyon rossz érzésem volt. Amikor a bányatóhoz éltem, odamentem a szobrához, egy bizonyos iratot kerestem, nem saját akaratból mentem be, hanem a nővérem ragaszkodott hozzá. Ahogy beléptem nyomasztó érzés fogott el. Az előző álmomban találkoztam vele, fogalmam sincs, hogy hol. Amikor visszagondolok a férfira, valamiért sirhatnékom van.

2023. ápr. 6. 19:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Azt, hogy az alváshoz kapcsolódó élettani funkciók lezajlottak a testedben.
2023. ápr. 7. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Gombanyo12 ***** válasza:
Emlék is lehet egy előző életedből...
2023. ápr. 7. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, él a férfi, feltámadott. Meg amúgy sem vízbe fojtották az írás miatt, hanem felszegezték. Betértél a házamba, noha az nem is az én házam.

Ennek így kellett megtörténnie.

De a valóságban, ahol a bánya volt, nem volt igazi tó. Hanem emberek voltak, akik a tavat alkották. Abba fulladott bele. Az emberi gonoszság, félelem és természetesen a hatalom vágy volt az elsősorban, amely az életére tört. De ő ártatlan volt. Ő az írásról beszélt. Az írás pedig az Isten beszéde. Van Ilyen a nagyhéten, hogy megkeres álmodban, majd helyre igazít a valóságban. De ne sírj asszony. él az Úr és a mai napig munkálkodik. Olyanná tesz mindenkit, akit megérint. magához tartozóvá, magához hasonlatossá alakítja. mint egy szobrász.

mert tőle származik minden írás, amivel él az ember.

Ne sírjál, hanem ujjongjál, hiszen nincs messze tőled az Isten országa.

Meg sem kell halnod, hanem egyből át mehetsz az örök életbe.

Elsősorban Isten országát keresd és az ő igazságát, ami a Krisztus.

2023. ápr. 11. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!