Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez az álom?...

Mit jelenthet ez az álom? Segítene valaki megfejteni, nagyon sokat jelentene…

Figyelt kérdés

Előre is köszönöm annak, aki segít…


Tehát, van valaki akit megismertem, nagyon bonyolult egy dolog…

Szemben álltam egy nagy tükörrel, és őt láttam benne. Majd ezután a tükör szó szerint apró szilànkokra robbant. Nagyon rossz érzés volt.



2023. ápr. 14. 08:42
 1/10 anonim ***** válasza:
81%

Nos, általában a tükör az önismeret, az önreflexió és az önazonosság szimbóluma.


Az, hogy a tükör apró szilánkra robban, lehet jelzése annak, hogy valami fontos az életedben nagyon sérülékeny és könnyen összetörhet, ebben az esetben talán arra utal hogy valami zavar van a kapcsolatotokban, és most fel kell ismerned, hogy mi az, hogy helyre tudjátok állítani.

2023. ápr. 14. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
63%

Általánosságban tudom:

Nagy tükör előtt állni: kívülről szemléled a környezetedben és körülötted zajló eseményeket és személyeket

Valaki más arcát látni: meghasonlás

törött tükör: árulás

A "szétrobbanás" pedig mindenképpen rossz ("szeretett ember halála vagy a vele folytatott kommunikáció végleges megszakadása")


Ha a kettőtök tükörképét láttad volna egymás mellett,(mint a szerelmesek) akkor a kettőtök közti konfliktushelyzet megoldása lenne a középpontban de ez így csak rólad szól..

2023. ápr. 14. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
83%
Persze ez csak egy álom...tehát ami benned zajlik jelenleg érzelmi szinten...nem biztos,hogy jövőkép...
2023. ápr. 14. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a segítséget!
2023. ápr. 14. 20:04
 5/10 anonim ***** válasza:
87%

Akit megismertél, arról az illetőről összetörhet a benned felállított kép.

Lehet az is, hogy kicsit önmagadat látod az illetőben, de hirtelen rájössz majd hogy tévedtél. Én úgy gondolom, a tükörben látott személlyel kapcsolatban várható valami hirtelen, kellemetlen felismerés.

2023. ápr. 15. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
66%
Fogok tudni segíteni, ha rám írsz. Turkálnunk kell majd benned, az érzéseidben, és az álomközben megélt tapasztalásodban. Ha szeretnéd mélyebben megérteni, rám írhatsz. :)
2023. ápr. 15. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
51%

6#os vagyok.

Kizárólag az 5#ösnek 1 mondatrészével értek egyet, hogy önmagadat látod benne, és ezt sem az általános értelmekben véve, mint ahogy szokták használni ezt a kifejezést.

2023. ápr. 15. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Isten felfedi rólad az igazságot.
2023. ápr. 15. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
8-as ezt kifejtenéd, kérlek?
2023. ápr. 15. 20:48
 10/10 anonim ***** válasza:

Van egy amerikai hívő oldal ahol ezt megfejtették hogy erre vonatkozik.

[link]


Korintus 13:13

"Mert most tükör által homályosan látunk, akkor pedig színről színre; most rész szerint van bennem az ismeret, akkor pedig úgy ismerek majd, amint én is megismertettem"

2023. ápr. 16. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!