Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » A volt barátommal és egy új...

A volt barátommal és egy új szerelemről álmodtam. Valaki segít megfejteni, hogy mit jelenthet? Nagyon fölkavarta az érzéseimet ez az álom.

Figyelt kérdés

A volt barátommal lassan 6 hónapja szakítottunk, egy kis mosolyszünetet kért és azt mondta, hogy keresni fog... nem keresett. Most alakulóban van egy új kapcsolat, de az álmomban nem ő volt benne.


Álmom: Suliban kezdtem összemelegedni az egyik osztálytársammal (egyébként nem is járnék osztálytárssal a valóságban). Mielőtt összejöttünk volna a volt barátomat elhívtam beszélni, mert még mai napig van egy kis reményem, hogy hátha akar még valamit tőlem, pedig tudom, hogy már nem lesz semmi kettőnk között. Azt mondta, hogy akar, de ő azt hitte, hogy én nem. Nyomtam az arcára egy puszit majd elmentem. Véletlenül meghallottam, ahogy beszél egyik barátjával, neki azt mondta, hogy csak ki akar használni és megint elhagyni. Megpofoztam és összejöttem az osztálytársammal, de barátaink ellőtt még titokban tartottuk és csak később mondtuk el nekik. Egyik szünetben a volt barátom előtt csókolóztunk, ő meg megfenyegette, hogy szálljon le rólam, mert vissza akar szerezni és kiderült, hogy csak "menőzött" a barátja előtt, mikor megpofoztam. És fölébredtem.


Mi lehet a jelentése?



2012. jún. 3. 17:39
 1/6 A kérdező kommentje:
Az lemaradt, hogy még mindig nem sikerült elfelejtenem, pedig megcsalt és köszönőviszonyban vagyunk. Jövő héten megyek randira egy másik fiúval, akivel nemrég ismerkedtem meg. Az osztálytársam meg nem értem, hogy került ide. 17/L
2012. jún. 3. 17:53
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy mit jelent, de lépj tovább, és érezd jól magad más társaságában!
2012. jún. 3. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi a tanácsot! :)) Próbálok, de nagyon nem megy... :/
2012. jún. 3. 23:18
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem tudsz elszakadni a fiútól, és reménykedsz a folytatásban.

Pedig a fiú többször becsapott már: ahogy írtad is, megcsalt, és ígérte, hogy keresni fog, de nem tette.

Félsz egy újabb csalódástól, azért nem mersz nyitni az új szerelem felé. Illetve szeretnéd őt féltékennyé tenni, de csak az ellenkezőjét éred el.

Adj időt magadnak, ne keresd az előzőt másban, ne próbáld úgy formálni a kapcsolataidat úgy, ahogy vele volt. Engedd el, ez a kapcsolat ennyi időre volt megírva (úgy tűnik)

Az idő midnent megold, légy türelemmel! :)

2012. jún. 6. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi... én is valami ilyesmire gondoltam, amit te leírtál. Rájöttem időközben, hogy nem is akartam őt elengedni eddig, és nem lesz köztünk soha semmi.
2012. jún. 10. 17:23
 6/6 anonim válasza:
Eleve veszett ügy ha megcsalt.:// próbálj túllépni!
2012. okt. 11. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!