Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ez így rendben van? Már...

Ez így rendben van? Már beszéltem erről gyerekorvossal, de tapasztalatokra lennék kíváncsi. 15 hetes tápszeres babám étvágya igencsak megnőtt. Napjába többször megeszi a 200 ml-t. Félre ne értsétek, örülök, hogy jó étvágya van. (Többi lent.)

Figyelt kérdés
Csak ha jól tudom ezt az adagot később kéne ennie. A súlygyarapodása megfelelő, bár mivel 3 napja eszik így ez nyílván később fog kiderülni. Nem szeretném túl etetni. (Ha nem kér többet már nem fogadja el, viszont 170 után volt, hogy sírt, hogy éhes.)

2021. okt. 7. 07:57
 1/4 anonim ***** válasza:
93%
Enyém is evett ennyi idősen ennyit. Én azzal tudlak megnyugtatni, hogy ha olyan bonyolult lenne egy baba gondozása, akkor nem lenne itt az emberiség. Valamelyik baba 2 naposan is már 50 ml-t eszik, más meg 5-öt, holott azért a 10x annyi mennyiség szignifikáns. Jó ez így, nyugi!
2021. okt. 7. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Csak kicsit megijeszt. Nem szeretném, hogy baja legyen. Az éjszakát is átalussza. Már 2 hónapos kora óta. Ezt se nagyon merem kérdezni, hogy normális-e mert tudom, hogy más összetenné a két kezét.

Egyébként 35 hétreszületett 2300 grammal és most 5700 gramm.

2021. okt. 7. 08:10
 3/4 anonim ***** válasza:
74%
Bízz a babádban. Ő még akkor eszik ha éhes. Amúgy vannak növekedési ugrások is. Nálunk akkor kb. 20 percenként öntöttük bele a normàl adag tápszert. Semmi nem volt elég neki. Egésznap evett.
2021. okt. 7. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is parám volt a túletetés (az enyém 11 hetes). Aztán mondta nemrég a védőnő, hogy vannak babái, akik 2,5-3 hónaposan 7-8kg, na ott lehet túletetésről beszélni. Azóta nem aggódok, pedig az enyém már egy hónapja is többször betolt 150-180-at.
2021. okt. 7. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!