Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodok így és más...

Miért álmodok így és más miért nem?

Figyelt kérdés

Nagyon részletesen álmodok és emlékszem is rájuk.Van, hogy eszembe jutnak sok-sok évvel ezelőtti álmok.Van,hogy ugyanott járok álmomban ahol évekkel ezelőtt is jártam( álomban )


Viszont sokszor hallom,hogy van aki alig vagy egyáltalán nem álmodik.

Ez mire utal?Vagy miért van?



2023. máj. 26. 02:53
 1/3 anonim ***** válasza:
52%

Én is álmodok így, és sokan mások is. Bár, én mint indok, azt mondom erre a féle álmodásra, hogy fontosak az emlékeink. Az álom, egy másik világot mutat, az álom érzései, olyan érzések, amik ebben a világban, nagyon mélyen vannak elrejtve. A végén ezek, mind össze fognak kapcsolódni, egész érdekes dolgot alkotva.


Hogy mi az ok, az ilyen féle álmodásra, azt én személy szerint nemtudom, de fontos dolog az ilyen féle álmodás. Bárki álmodhat így, a kiváltó ok, az érzések lehetnek.

2023. máj. 26. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
49%
Az álom egy kapu a másik világba. Ha valaki álmain keresztül megtalálja a kulcsot, akkor ki tudja vele nyitni az ajtót és akár kopogás nélkül is át tud jutni. Én azt szoktam álmodni, hogy a bőröm helyett víz van és át tudok folyni az ajtókon, ahol már vár rám, azaz univerzum, aminek a népe egy emberként hívja a világra, Magyarország új uralkodóját, a mindig derűs és fiatal Pap Ritát.
2023. máj. 26. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
48%

Ilyen most az elméd. Ilyen irányból figyelsz.

Nincs olyan, aki nem álmodik, max nem emlékszik rá.


Én az utóbbi kb 3 hónapban semmire sem emlékszem az álmaimból. Konkrétan semmi sincs meg a legmélyebb hangulatok végeredményein kívül.

Fél éve még annyira részletesen emlékeztem, hogy még elalvás előttről tudtam vezetni. Ha valaki megkérdezte, mit álmodtam, akkor ott kezdtem a sztorit, ahol előző este még ébren merengtem, majd lassacskán átmentem az alvás transzba és jött az általában 3 fő fázisú álom-folyam.


Ez csak ilyen. Ha szeretnél rajta változtatni, gyakorolj afelé.

2023. máj. 27. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!