Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Megijesztenek az álmaim! Miér...

Megijesztenek az álmaim! Miért álmodok ilyet?

Figyelt kérdés

Sosem álmodtam még azt, hogy látom magam a tükörben. Nos ez eddig volt így. Az álmomnak volt egy elég érdekes, és rémisztő része, ami megmaradt erősen.

Mintha egy teljesen más világban lettem volna. Más fények, az érzés is más, a levegő is más. Az idő lelassult. Mintha nem is e világon lettem volna. A tükörben megláttam magam. Sápadt fehér arc, vörös szemek, vérző arc és kezek. Azért volt véres, mert én elvágtam késsel. Mikor beléptem a fürdőszoba ajtón rájöttem, hogy ez egy alom, es kíváncsi voltam érzek e fájdalmat álmomban. Egy egyhe csípő érzést ereztem. De ahogy álltam a tükör előtt. Mintha egy szellem nézett volna vissza aki en voltam. Hófehér arc, vörös szemek, veres tekintet. Ezutan meg 2* lattam magam a tükörben, ezek enyhebbek voltak. Az egyiknel nem volt testem , a 3.normalis volt.

Miert almodhattam ezt? Tudatalattimba lehet valami? De mi?



2021. aug. 17. 13:18
 1/6 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem leírni, hogy semmiféle olyan filmet vagy sorozatot nem nézek. Értetlenül állok ezen álmok előtt.
2021. aug. 17. 13:33
 2/6 Kora válasza:
64%

Néha átcsúszik a tudatunk más tartományokba,világokba is. Erre te fogsz rájönni magadtól,hogy mi volt ott álomban és kétlem,hogy mostanában. Nem kell mindent azonnal megérteni. Velem is így volt,hogy értetlenül álltam a jelenség előtt,meg még a mai napig is csak már nem próbálom görcsösen megérteni hanem a tapasztalatot,amiket ott szerzek egyszerűen magammal viszem.

Lett egy kis nem evilági tapasztalatod :)

2021. aug. 17. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
48%
Ha van valami stressz forrás az életedben az okozhat rém álmokat akkor azt ki kell iktatnod az életedből, az agyad csak azzal tudd dolgozni amit látott az az próbál valamire reflektálni ez egy kezdő lökés lehet a probléma megtalálásában. De ha alvás után nem tudsz ténykedni hosszabb ideig a hétköznapokban akkor javaslom keres fel egy szakembert.
2021. aug. 17. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Kora válasza:
100%
Igen,keress fel egy szakembert ha szeretnél egy diagnózissal gazdagabb lenni. Ha jól csinálod még bogyókat is kapsz mellé és meggyőznek,hogy beteg vagy. Amit nem értünk,azzal rohanunk a "szakemberhez" aki mégannyit sem ért belőle és alacsonyabb látószögről beleokoskodik amire te meg nagyokat bólogatsz majd.
2021. aug. 17. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem akarok szakembert felkeresni. Csupán kíváncsi vagyok mi lehet az oka, hogy ilyet álmodok vagy ehhez hasonlót. Vér ömlik a szememből, elveszek egy sötét erdőben, halottak beszélnek hozzám. Megtamadnak, felakarnak akasztani. Üldöznek, leakarnak lőni. A való életben nem menekülök a problémáim elől, ne gondoljatok ilyesmire, hogy ez mehet a baj. Lehetseges, hogy a sok hajtás ami az elmúlt időszakban volt? Elvagyok faradva az igazat megvallva, de ezek az almok megnehezítik a pihenésem
2021. aug. 17. 23:34
 6/6 anonim válasza:
100%

#4 Akkor mond már meg nekem hová menjen kuruzslóhoz? Ha súlyos beteg vagy hová mész? Csak nem szakemberekhez, akik segítenek a problémádban?! Ez egy borzalmas tanács ne haragudj vagy is inkább helyesbítek nem mondtál semmit...


#5 Valószínűleg akkor a sok munka lehet az oka, de csak tippelni tudok. Még az is lehet, hogy mélye elfojtasz magadban valamit, amiről még te se tudsz, de ez már nagyon a teória gyártás része. Csak azt tudom neked javasolni, ha nem tudsz sokáig rá jönni a problémádra akkor egy orvos nem árthat hidd el nem fog senki lenézni, ha elmész egyszer egy pszichológus. 😊

2021. aug. 18. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!