Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelentenek ezek?

Mit jelentenek ezek?

Figyelt kérdés

Gyerek köröm óta volt egy álmom, amit többször is megalmodtam, egy homokos domborulaton sétáltam at mindig, 1-2 percen át, utána egy barlangba érkeztem, ami egy utveszto volt, mindig olyan valóságos volt, mintha lettem volna mar ott.

Pár napja is volt egy hasonló, de most sokban különbözött.

Az álom kezdetén üldöztek engem, valakik, nem tudom kik, és egy király egy kést nyomott a kezembe, hogy védjem meg magam, elindultam és a kesen, amit adott volt egy cafat hús, amit megettem, utána egy könyv jelent meg előttem, amiben egy férfi feküdt, mellette a levagott nyelve, és az a kés, ami nálam volt, és az volt alairva, hogy (the medellin)( soha nem hallottam előtte ezt a szot sehol), több volt oda írva, de sajnos nem emlékszem teljesen rá, nekem almomban valamiért a verorokseg szó jutott eszembe, ezután sétáltam tovább ezen az út vonalon, de ez a homokos rész már csurig volt vízzel, tele emberekkel, fürödtek, gondoltam atsetalok rajta, de lerantott a víz alá, vitt az áramlat és én elkezdtem felni, de rá 1percre, megjelent mögöttem egy lány, aki megfogta a kezem és elmúlt a félelem, utána többen is mögötte és ennyi az álom.



2023. jún. 19. 18:56
 1/2 anonim válasza:
0%
Hàt ez èrdekes...Igazàból az àlmoknak nincs úgy jelentèse csak a napi dolgok, amik èrtek minket ilyenkor dolgozza fel az agyunk. Mindenesetre, ha folyamatosan visszatèr az àlom ès tèged ez zavar menj el pszhiológushoz, mert lehet, hogy van valami feldolgozatlan dolog is a hàttèrben, amiről mèg te se tudsz/nem tudatosult.
2023. jún. 19. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A lány temat, tudom mihez fűzni, mégpedig, hogy már évek óta várok rá, a víz, hogy fuldoklom, mint ahogy az eletemben is, a labirintus olyan gondolatot ébreszt bennem, mintha kilatastalan lett volna az életem egy szakaszáig, ami meg is történt, de ez a király téma, meg a the medellin, kicsit vért fagyasztó, ha rá gondolok, próbáltam rá keresni a múltban történtekre, de nem hozható össze semmivel, nem tudom, hogy lehetett ez leirva, érdekes.. inkább ez az, ami jobban érdekel, hogy miért medellin
2023. jún. 19. 20:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!