Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodtam ilyet?

Miért álmodtam ilyet?

Figyelt kérdés

Azt tudni érdemes, hogy a nagyim egy nagyon fontos szerepet játszik az életemben. Gyakorlatilag ő nevelt fel!


Éjszaka azt álmodtam, hogy a nagyi elhunyt. A testhez nem mentem közel, egyedül arról beszéltünk a szüleimmel, hogy mikor lesz a temetés. Álmomban nagyon le voltam törve, majd hirtelen felébredtem. Ez volt úgy 2 körül. Aztán kimentem megnézni, hogy minden okés-e a nagyival, és hál istennek igen, békésen szunyókált. Aztán nehezen ugyan, de sikerült visszaaludni, és ezután azt álmodtam, hogy a nagyi, akiről azt hittem, hogy elhunyt, egy rövid időre visszatért hozzánk. A nappaliban voltunk, és amikor megszólított, én csak zokogni tudtam, és felriadtam. Ekkor volt kb 5 óra. Inkább azután nem is mertem visszaaludni. Ez mi volt? Most nagyon félek. Elképzelésem sincs, hogy mit reagálnék arra, ha a nagyival tényleg megtörténne a legrosszabb.


Tisztelettel szeretném minden troll figyelmét felhívni az alt, és az f4 billentyűkombináció fontosságára, de az alt, és a balra nyíl kombinációja is nagyon hasznos. Köszönöm!



2023. jún. 23. 14:30
 1/3 A kérdező kommentje:
Azt hiszem 2017 körül volt olyan álmom, amikor a 2015-ben elhunyt nagypapám jött vissza, és vele beszélgettem a szobájában, tv nézés közben, ahogyan a valóságban is szoktuk.
2023. jún. 23. 14:33
 2/3 anonim válasza:

[link]

[link]

Remélem ezzel a 2 linkkel tudtam neked segíteni. Én amikor elhunyt családtagokkal álmodtam sorozatosan még 2 éve utána 1-2 hónappal később bekövetkezett egy hatalmas tragédia. Elhunyt a 2. mamám is. Halállal álmodás ahogyan leírták valaminek a végét is jelentheti sajnos. :(

2023. jún. 25. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
2023. jún. 25. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!