Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Szent Iván éji álomban halott?

Szent Iván éji álomban halott?

Figyelt kérdés

Lehet jelentésé annak hogy halott rokonokkal találkoztam álmomban?

Egy családi vacsora volt és ott ült körben az egész család (mindenki akit még szoktunk hívni magunkhoz a családból), de nem csak akik élnek hanem akik meghaltak azok is.

Az egyik a papám volt aki idén halt meg, a másik a dédmamám aki már nagyon régen és nem is igazán emlékszem rá amúgy az kinézetén kívül .

Az volt még az álomban hogy a dédmamám magához hívott és megölelt és azt mondta hogy "jó egészséget kívánok neked". Én ezzel annyira nem is törődtem de reggel ezt elmeséltem anyukámnak és azt mondta hogy régen mindig ezt mondta mindenkinek.

Lehetséges hogy a szellemeik meglátogattak így álmomban szent iván éj alkalmából?

(Ne nevessetek ki légyszi, tényleg így volt minden)


2023. jún. 24. 18:04
 1/1 anonim válasza:
Szerintem lehetséges. Pláne ha neked soha nem mondtak hogy ezt szerette mondani másoknak.
2023. jún. 25. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!