Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ilyen létezhet?

Ilyen létezhet?

Figyelt kérdés

Van egy lány aki tetszik kicsit nekem még mindig augusztus óta. Ma azt álmodtam, hogy bekövetett instagrammon(beszéltem vele egy hete, bekövetett, aztán kikövetett, mert azt hitte, hogy csak barátkozni szeretnék). Reggel felébredtem 8kor, felmentem instára és láttam a storyjat, hogy egy koncerten volt, amit 8 órája rakott ki, tehát éjfélkor rakta ki a storyt, amikor már aludtam. Ez valami kapcsolatot jelent szerintem.

Szerintetek?



2023. szept. 9. 17:47
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem.
2023. szept. 9. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Hogy mi van?
2023. szept. 9. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem
2023. szept. 9. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Tehat hogy mikozben almodtam a valosagban tortent valami vele es ez olyan uzenetet kuldott az almomba ami tetszik, jó nekem. Jelen esetben az hogy bekovetett
2023. szept. 9. 18:46
 5/8 A kérdező kommentje:
Egyebkent volt mar ugy is hogy azon a delutan amikor szoboszlai a liverpoolba igazoltt akkor azt almodtam h leigazoltak Dominikot aztan a felebredtem es 1 percre vagy meg annyira se hivatalosan is bejelentettek, hogy dominik a poolban folytatja palyafutasat
2023. szept. 9. 18:48
 6/8 A kérdező kommentje:
Delutanon
2023. szept. 9. 18:49
 7/8 anonim válasza:
Inkább tudat alatti vonzalom. Sajnos az álomnak nincs semmilyen más egyéb jelentése.
2023. szept. 9. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Lósz.rt sem jelent.
2023. szept. 9. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!