Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Szokott lenni szép, örömteljes...

Szokott lenni szép, örömteljes álmod lenni, vagy csak rossz?

Figyelt kérdés

Nagyon ritkán álmodok szépet, 20 álomból 1 ami jó érzéssel tölt el és örülök, hogy kaptam azt az álmot. A többiben mindig félelem, szégyenérzet, kiszolgáltatottság, harag dominál, vagy szimplán olyan kesze kusza, hogy nem is lehet hova tenni.


A való életben vidám természetűnek mondanám magam, nem vagyok megkeseredve, amire szükségem van megvan. Persze lehetne több is, de ezzel mindenki így van szerintem.


Szerintetek összefüggésben lehet az álmomban való érzések a való élettel?

Nektek az álom pozitív élmény szokott lenni vagy inkább negatív?



2023. szept. 12. 23:09
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Illetve szeretek álmodni, színesebbé teszi az életet, de azt szeretném ha boldog lennék az álmaimban, erre tudok valahogy hatást gyakorolni? (Mindegy, hogy hol meg kivel ez csak az érzésre irányulna)
2023. szept. 12. 23:13
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az általában így van mindenkinél. Sok az elfojtott dolog a mindennapi életben, ami csak az álomtérben jöhet elő.


Nekem is jó életem van és nagyon pozitív vagyok mindenkivel, persze ahogy mondtad lehetne jobb is, de így is sok rémálmom volt amiben meggyilkoltak. Hogy miért? Nem tudom.


Mindenképpen a tudatos álmodást ajánlanám neked. Sőt bíztatlak hogy sajátítsd el!

2023. szept. 12. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
80%
Kizárólag rossz. :( Nehogy legalább álmomban kicsit jól érezzem magam...
2023. szept. 13. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Lucifer-666 ***** válasza:
100%
Szokott, bár ez túlzás, mert nagyon ritkán álmodom és akkor sem igazán élethűen.
2023. szept. 13. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Szia! Szokott lenni teljes örömteli àlmom is, ahol mosolygok, vagy nevetek és könnyûnek érzem magamat.
2023. szept. 13. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Végtelenül magányos vagyok az eletben.

De álmomban mindig van egy rakat haverom barátom mindig kalandok történnek velünk rengeteget beszélgetünk, hülyülünk, egyfolytában jár az agyam sok a mondanivaló, nevetés, törtènés.

Aztán megint felébredek a nagy csendes semmi életembe.

2023. szept. 13. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 NTBS ***** válasza:
Szerencsére szokott, de ritkán.
2023. szept. 13. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Általában nagyon fura, baromságokat álmodok. Különösebben nem rossz, csak nagyon-nagyon fura.

Néha van csak olyan, ami kifejezetten jó, kellemes.

2023. szept. 13. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Az en almaimbol könyvet lehetne írni.

Olyan hülyeségeket álmodok,hogy csak na.

Se nem rossz,se nem jó,inkább egy komédia az egész 🤣🤣

Viszont gyerekként egyszer álmodtam egy nagyon borzalmasat,az meg most is élénken él bennem,pedig eltelt már vagy húsz év azóta.

2023. szept. 13. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Én kiskamasz korom óta tudatosan foglalkozom a mentális betegségeimmel, pl düh, szégyen.


Nekem olyan 8 éve nem vokt rossz álmom. Fordítva igaz rám a kérdés, és a válasz nem. Nem szokott rossz álmom lenni, csak jó. Az arány pedig.., nos egyenlőre több ezer a nullához.

2023. szept. 13. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!