Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Szokott lenni szép, örömteljes...

Szokott lenni szép, örömteljes álmod lenni, vagy csak rossz?

Figyelt kérdés

Nagyon ritkán álmodok szépet, 20 álomból 1 ami jó érzéssel tölt el és örülök, hogy kaptam azt az álmot. A többiben mindig félelem, szégyenérzet, kiszolgáltatottság, harag dominál, vagy szimplán olyan kesze kusza, hogy nem is lehet hova tenni.


A való életben vidám természetűnek mondanám magam, nem vagyok megkeseredve, amire szükségem van megvan. Persze lehetne több is, de ezzel mindenki így van szerintem.


Szerintetek összefüggésben lehet az álmomban való érzések a való élettel?

Nektek az álom pozitív élmény szokott lenni vagy inkább negatív?



2023. szept. 12. 23:09
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
nekem csak azok az álmok ilyenek amikben egy lánnyal vagyok. de az nagyon ritka.
2023. szept. 14. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 Lucifer-666 ***** válasza:
A kérdés után szépet álmodtam, de másnap rémálmom volt...
2023. szept. 14. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:

10-böl 9 rosszabb, kuszább, zavarosabb álom. az az egy az jó és kellemes.

Érdekes, hogy kb 10 éve volt egy kéthónapos időszak amikor komplett filmeket álmodtam! Hosszú történetek és burleszk szerű jelenetek. Úgy röhögtem álmomban mint nagyon ritkán a való életben! Jó volt de elmúlt...

2023. szept. 15. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Amikor magömlésem van álmomba
2023. szept. 15. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!