Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodhattam ezt? Eléggé...

Miért álmodhattam ezt? Eléggé beparáztam.

Figyelt kérdés

Szóval ezt most álmodtam 2 óra fele, viszont azonnal felriadtam. 18 éves férfi vagyok.

Tehát arra emlékszek, hogy volt egy idős férfi, akit valaki élve elásott félig vagy nem tudom, és minden nap járkált hozzá, viszont nem etette itatta. A végén már csontra le volt fogyva, de még élt. Ki akarta húzni valaki a földből de rendesen láttam az oszló testét, főleg a fejét, amit nem részleteznék. Röviden ennyi az álmom. Nagyon para az egész, ilyet még sosem álmodtam. Nem hiszitek el, de amikot írtam ezt, folyamatosan könnyeztem valamiért, illetve eléggé ilyen szorongó, kellemetlen érzésem van, vagy mintha nyomás lenne a mellkasomom. Tényleg nagyon bef0stam, nem volt még ilyen. Ráadásul egyedül is vagyok itthon. Nem is tudok visszaaludni, hanem bekapcsoltam a TV-t.

Miért álmodhattam ezt? Mit jelenthet?



2023. júl. 24. 02:40
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem jellemzően 2-4 óra között szoktak lenni a "gonosz" álmaim. Amik ilyesmi jellegűek, amit írsz és hasonló érzésekkel ébredek belőle. Nálam ez minden napos. Foglalkozom az álokkal, de szerintem ezeknek nincs jelentésük, amire utalhatnak az az, hogy az érzéseidben nincs rendben valami. Sok a stressz, szorongás.
2023. júl. 24. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szorongsz, félsz az egyedülléttől. És esetleg még valami rémfilmet is néztél.
2023. júl. 24. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

hmm, semmi horror filmet nem néztem mostanában, félni nem szoktam egyedül. Volt már olyan, hogy leesett éjszaka az óra a falról, de felfogom annak, hogy biztos rosszul tettem vissza, mert aznap cseréltem benne elemet. Stressz az van bőven, meg lelki problémák is, akkor lehet ezek miatt történt. Utána kb 1 óra múlva visszaaludtam.

Még tényleg nem álmodtam ilyet...

2023. júl. 24. 20:14
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerencsés vagy akkor, ha nem volt ilyen jellegű álmod még.
2023. júl. 24. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
10%
18 evesen te nem ferfi vagy hanem fiu
2023. júl. 25. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
5: Gondolom fontos volt kitérni a kérdés ezen részére. És gondolom a kérdésem szempontjából teljesen lényegtelen, hogy minek nevezem magam. 18 éves férfi? 18 éves fiú? 18 éves hím?
2023. júl. 25. 11:55
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Én már nem tudok rosszat álmodni, azonnal felkelek.. sőt amikor van az a paralízises dolog mikor felkelek ilyesmi álomból még úgymond időben akkor pedig nem nyitom ki a szemem hanem azonnal tudom jolvan majd elmulik azt hello. Úgyhogy ennyi. Ne kérdezze meg senki se hogy csinálom ez már inkább tudatos.
2023. júl. 25. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!