Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » "Hangos" álomnak mi lehet a...

"Hangos" álomnak mi lehet a jelentése?

Figyelt kérdés
Bocsánat, hogy hülyén fogalmazok. Szóval ez úgy néz ki, hogy amikor elalszom van egy folyamatos búgás és közben mintha egy hatalmas tömegben lennék ahol folyamatosan beszélnek. Nem értem, hogy mit, de teljesen monoton, mintha mindenki csak úgy egymás között beszélgetne. Nem is látok senki konkrétat, csak foszlányokban.De amint felébredek mintha elvágták volna. Sokszor kelek ez miatt még fáradtabban vagy fejfájással. Van akinek volt ehhez hasonló? Nálam már elég gyakori sajnos. Tudok ezzel vlmit kezdeni vagy mi ez egyáltalán? Akinek mondtam hülyének nézett és azt kérdezte, hogy minek foglalkozok ilyennel. De engem annyira zavar.
2023. szept. 14. 00:56
 1/3 anonim ***** válasza:
11%
Egy EEG-re el kéne menni. Hátha meglátják a zajongó tömeget a fejedben.Ha esetleg ott vannak, akkor el lehet kezdeni a felkészülést az elűzésükre.Síppal, dobbal, nádi hegedűvel.
2023. szept. 14. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
64%
Assurbananpli leszarmazottja vagy, a szpiritualisz "Vivamus eleifend augue quis mauris" tulajdonsagaval rendelkezel. Vigyazz vele mert hatasos.
2023. szept. 14. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

"minek foglalkozok ilyennel"

Például, mert vérnyomásprobléma lehet?

2023. szept. 14. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!