Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Veletek fordult elő, hogy...

Veletek fordult elő, hogy előre megálmodtatok valamit, esetleg szimbólumok formájában, amit értelmezni kellett?

Figyelt kérdés
És ha igen, milyen eseményt vetített elő?
nov. 11. 20:31
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Volt olyan, hogy iskolai lövöldözéssel álmodtam, és másnap történt egy, de nagy jelentőséget nem tulajdonítanék neki.
nov. 11. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Masnap hol, a te iskoladban? Vagy mas országban?
nov. 11. 21:29
 3/16 anonim ***** válasza:
Nem. Igazából konkrét példát álmodtam. Jó ideje tervezgettem, hogy lekenem a kocsin a kéder gumikat, de sokáig halogattam. Aztán egyszer álmodtam, hogy reggel megyek ki a garázsba és elfogyott a kérder gumi ápoló. Aztán amikor felkeltem megnyugodtam, mert csak álom volt és van még egy bontatlan tubussal.
nov. 11. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 Grimfox ***** válasza:
100%
Összesen háromszor, mindháromszor egy teljesen jelentéktelen eseményt, és mindháromszor csak egy pár pillanatnyi részét egy eseménysornak. Az első, és a harmadik másnap meg is történt, pár órán belül, a második esetnél nem tudom, mennyi idő telt el az álom, és az esemény között(max néhány hónap), de azonnal felismertem a korábbi álmot. Nem volt déja vu érzés, mert emlékeztem rá, hogy álmodtam erről.
nov. 11. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Konkretan mi volt, ha szabad kérdezzem? Szeretem ezt a témát, kivancsi vagyok
nov. 11. 23:24
 6/16 Grimfox ***** válasza:

Semmi extra. Az első egy elkerített rész a balatonparton, ami mellett elsétálva ránézek. Ebből az eseményből 1-2 másodperc, ébredés előtt.

A második ugyanígy semmi érdekes. Valaki elsétált az utcán egy focilabda mintás héliumos léggömbbel. Ebből is csak maga a jelenet, talán ha egy másodpercnyi mozgókép, nem tudom mennyivel az esemény előtt.

A harmadik csak egy arc, környezet nélkül, oldalról. Úgy másfél órával később láttam a metrón. Mindegyik 18 éves korom előtt történt, azóta semmi hasonló.

nov. 11. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:

Hát én elég sokszor. Hozom az egyik példát ami majdnem teljesen hasonlított az álmomra.

Álomban: Beléptem az osztályba, kicsit megbotlottam a küszöbben, kérdeztem hogy hol a Hunor, (egyik oszt. társam) erre valaki megszólalt, de én nem tudtam ki az (meg nem is értettem mit mondott) ezért vissza kérdeztem hogy "Ki szólt?"


Igazából valóságban meg annyi eltérés van, hogy ilyenkor már gimibe jártam, de ugyanezt az embert kérdeztem meg, pont ugyanígy történt meg!


UI: Az álmomra rá kb 5-6 hónappal történhetett meg, egyébként 2 hónapja történt.

nov. 11. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Jól van 6 os, de hogy vágott össze az álmod a valósággal ?
nov. 11. 23:34
 9/16 Grimfox ***** válasza:
100%

Úgy, hogy pont ugyanazt láttam az álomban, mint ami utána megtörtént. Noha csak pár másodperces jelenetek voltak, de tökéletesen ugyanazok, mint a valós események.

Azt is fontos megjegyezni, hogy ezeket ébredés előtt álmodtam, és nem voltak részei egy hosszabb álomnak.

nov. 11. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Ènis mint Grimfox

,de mèg fiatalabb koromban..10-tizen èvesen

Pl

Felkeltem telt a nap,ès 1x elment egy kocsi elôttem ès az egèsz villàmcsapàskènt beugrott hogy megàlmodtam ezt a pillanatot valamikor koràbban

Egèsz sokszor megesett az ilyen ès aztàn 1-2napig azon agyaltam hogy most èn elôre megàlmodtam azt a napot?de így most ùgytûnik hogy igen

Valamilyen mòdon megàlmodtam nèmely (esemènytelen)napot elôre ès egy kocsi egy ember egy hely egy pillanat alatt beugrott az egèsz

nov. 12. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!