Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Megálmodtam a lottót?

Megálmodtam a lottót?

Figyelt kérdés

Csütörtök éjjel azt álmodtam, hogy a kezemben van egy ötöslottó szelvény, és az egyik sor mindegyike be volt karikázva, amit én mindig akkor szoktam csinálni, amikor talált egy szám. Én fogtam a szelvényt, az arcom izgatott volt.


Sosem álmodtam lottóval kapcsolatosan, pedig egy ideje intenzíven játszom minden héten. Ezek szerint vagy azt álmodtam meg, hogy ezúttal rám mosolyog a szerencse, vagy azt, hogy valaki ezen a héten (ma) elviszi a nyereményt?


2022. máj. 21. 14:12
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Többször álmodtam hasonlót, és nem nyertem meg sose.
2022. máj. 21. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
4, 14, 22, 70, 80
2022. máj. 21. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az álomban nem lehetséges olvasni. De nekem már volt olyan, hogy álmomban olvastam valami szöveget, DE az 2 mp múltán elhomályosodott, érthetetlenné vált.
2022. máj. 21. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
90%

Te magad írtad le, az utóbbi időben intenzíven játszol.

Ez már kész ok arra, hogy lottózással álmodj. Egyszerűen pörög rajta az agyad, sokat foglalkozol vele.

Ez mindennel így van, hogy ha valamivel sokat foglalkozol, álmodban is előjön.


De ez semmit nem jelent ajövőre tekintve.

2022. máj. 21. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Most pont egy olyan álomból sikerült felébredned, amely a nyereményvágyadat dolgozta fel. Az előző hetekben is pörögtek az agyadban ilyen álomképek. Éppen csak nem ezekből ébredtél fel.
2022. máj. 23. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hát ez nem jött be.

Persze idővel elviszi valaki, de nehéz rűhúzni, hogy "na, megálmodtam" miközben törvényszerű, hogy valaki előbb-utóbb elviszi:D

2022. máj. 24. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!