Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelentenek az ilyen...

Mit jelentenek az ilyen értelmetlen álmok?

Figyelt kérdés

Meg volt vásárolva egy olyan "spagetti", amit el is lehet fogyasztani, de tárgyként is funkcionalhat, hogy visszük ide-oda. Következő jelenetben már a kedvenc youtube vloggerrem otthonában láttam viszont (fogalmam sincs hogy került oda), miközben porszivozza fel a házát. A spagettit, is többször felporszivozta, miközben ment körbe a házban, de végül kiszedte a porszívó zsakjabol. Valami érdekes módon ezután a házunk lépcsőjén láttam viszont, és ezek után, még gondolkoztam rajta hogy ehető-e. Xd

Meglátta apukám azt mondta ezt kidobja, mert retkes. De nem dobta ki, felhozta a saját szobájába és letette az ágyára, és azt ecsetelte mindenkinek, mennyire nem vigyáztunk rá. Egyébként mikor felhozta az ágyra, már atvaltozott valami terebélyes fenyőágakra, pont olyanná ami a kertben az egyik. És a felső ágait úgy mozgatta, mintha a macska lenne. Aztán Következő jelenetben kiderult hogy a macska is volt, így megnyugodtqm, hogy semmi baj a "spagettivel", ugyanúgy simogathatom mint eddig, semmi bantodasa nem esett.



nov. 14. 05:45
 1/3 LeonScottKennedy ***** válasza:
Kevesebb tejet igyon lefekvés előtt.
nov. 14. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szinte soha nem iszok tejet.
nov. 14. 15:35
 3/3 LeonScottKennedy ***** válasza:
Akkor igyon többet!
nov. 14. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!