Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Van egy kedves, ámbár nem túl...

Van egy kedves, ámbár nem túl szép kolléganőm. Nincs köztünk semmi, mégis az éjszaka vele álmodtam. Álmomban egy kórházi szülőszobában vagyunk és Ő éppen vajúdik, én meg izgatottan figyelem az eseményeket, fogom a kezét, arcát. Mit jelent ez Z álom?

Figyelt kérdés

dec. 2. 21:26
 1/4 anonim ***** válasza:
95%
Van egy kedves kolléganőd. A munka az, ami összeköt titeket jelenleg, mint ahogy az apát és az anyát összeköti a kisbaba. Fogod a kezét, miközben vajúdik, tehát segítesz neki hogy elvégezze a munkáját. Ott vagy mellette. és ami igazán számít, hogy izgatottan várod a fejleményeket. Hogy megszületsen a munka eredménye.
dec. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
És te szívesen megismernéd a munkahelyi kereteken kívül is?
dec. 3. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem megismerné, mert ha nem, akkor nem azt írta volna, hogy

"nem túl szép"

Mert ez azt jelenti, hogy szép az, csak nem túl szép. Tehát nem csúnya.

dec. 3. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
#2 és #3 válaszolónak: igazából, annyira tényleg nem szép, csak van benne valami, ami vele kapcsolatban megfog, szóval igen, munkaidőn kívül is szívesen megismerném őt.
dec. 4. 05:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!