Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Álomfejtők figyelem! Mit...

Álomfejtők figyelem! Mit jelenthet ez az álom?

Figyelt kérdés
Egy nagy parkban voltam, elöl köves volt, beljebb meg fák voltak. Én követtem egy srácot aki igazából az a srác, akit nem merek úgy megszólítani, ahogy igazából kéne. Õt követtem, meg kerestem is, mivel a fák közé ment be. De a legfúrcsább az álmomban az, hogy a szalagavatóis kosztümömben voltam.

2014. nov. 8. 23:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Kívánja a szervezeted azt a srácot.
2014. nov. 9. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Pszichológiailag semmi különöset nem jelent, tetszik neked a srác, az agyad meg képzeleg róla.

A szalagavatós kosztümödet őrző idegsejtedet pedig most csoportosították át, hogy őrizzen egy másik fontosabb emléket, így amikor lenullázták azt az idegsejtet, akkor villant fel a kosztümöd. A kosztümös emléked átkerült egy másik hálózatra.

Jól esett leírni ezt a hülyeséget.

2014. nov. 9. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!