Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mennyi időn belül fogok...

Mennyi időn belül fogok emlékezni az álmaimra?

Figyelt kérdés
Ma kezdtem el az álom napló írását hogy gyakoroljam a tudatos álmodást remélem holnaptól emlékezni fogok mindig az álmaimra és új évre már sikerül a tudatos álmodás is

dec. 25. 15:16
 1/8 A kérdező kommentje:
Egyébként úgy értik a tudatos álmodásban való irányítást hogy tudok mozogni bűnt követni stb vagy úgy hogy amire gondolok az fog történni? Valaki le írja részletesebben aki jártas ebben a témában?
dec. 25. 15:17
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Hagy ezeket a hulyeségeket, ezektol nem lesz tudatos almod

4 evig irtam alomnaplot,szart se ertem el vele

Tudatos almod attol lesz ha akarod megpedig úgy hogy elkezdesz mozogni almodban, erezni a mozgast meg latni helyszineket, targyakat megfogni

Amugy igen megtehetsz mindent

dec. 25. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Az álomnapló az arra való hogy emlékezz az álmaidra ha nem emlékszel az álmaidra akkor nem fogsz tudni tudatosan álmodni és ha nem vagyok tudatába annak hogy álmodom akkor hogy mozogjon hogy derítsem ki hogy álmodom?
dec. 25. 16:52
 4/8 anonim válasza:
Mi ez hogy bűnt követni? Engem igazából csak ez a része érdekel, de ez most nagyon! Szóval te azért keresed a tudatos álmodást, hogy ott bűnös dolgokat élhess meg, amiket a való életben nem mernél? Kérlek válaszolj, ez most nagyon fontos, és nem hagy nyugodni!
dec. 25. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Éber tudattal menj be álomba

6-7 ora alvas utan legyel ebren fel orat utana aludj vissza, kozbe eroteljesen kepzelj el mozgasokat, setalast elkepzelsz tajakat, targyakat hogy megfogod

Az hogy alom kozbe rájössz hogy almodsz az nagyon ritka

En irtam 4 evig alomnaplot legtobbszor azt irtam bele hogy “ma nem almodtam semmit”

Szoval a naplo semmit se er

Keresd meg a Fazis cimu videot youtobon, nezd meg

Nekem sokat segitett

Az alom nem olyan mint az ebrenlet, folyamatosan fenn kell tartani

Nem lehet csak úgy nezelodni benne, mert ha nem csinalsz semmit, elalszol

dec. 25. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem feltétlenül, csak egy példát mondtam de tuti hogy ha rendszeresen álmodnék tudatosan követnék el bűnt mert végülis miért ne? Első alkalommal arra gondoltam hogy Pesten megyek az 1 es villamossal és ha látok szép lányokat megállítom az időt és meg csinálom őket xd
dec. 25. 18:55
 7/8 anonim ***** válasza:
Csak nehogy megszokd es ebrenletben is megcsinald a lanyokat mert azert borton jar
dec. 25. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Xd
dec. 25. 20:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!