Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ez az álom jelenthet valamit?

Ez az álom jelenthet valamit?

Figyelt kérdés

Azt álmodtam, hogy valami téren voltam. Sokan mások is voltak ott, valamilyen alkalom lehetett. És a térről volt egy újépítésű járda a házak között. Megjelent a polgármester, királykék színű öltönyben, és vigyorgott. (Ez azért fura, mert a valóságban szürkébb személyiségnek tartom.) Mondtam neki, milyen jó ez az új járda, hogy rövidebb, és biztonságosabb mintha az autó úton kerülnénk. Majd azt mondta, hogy ez nem járda, hanem egy medencés szórakoztató park lesz.

Aztán ahol álltunk, ott volt valamilyen faszerkezet, és mutatta, hogy milyen szépen lefestették. Kérdezte, hogy tetszik-e, én meg nem akartam megbántani, mert az egész elég rozogának tűnt. Szóval, poénosan csak annyit montam, hogy; ha más nem, legalább jobb színben van. Aztán még beszélgettünk valamit, de már nem emlékszem, kicsit később fel is ébredtem.



jan. 2. 07:28
 1/4 anonim válasza:
Szerintem beszélj a polgármesterrel, ez egy jel volt.
jan. 2. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem.Ne egyél annyit lefekvés előtt.
jan. 2. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A járdádon sok az elvetett búzaszem, mint ahogy ma sok sok mag lett vetve itt a Gyíkon.
jan. 2. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
3+ És egy nagy "parkká" fog nőni, a minden búzaszem egymás után össze lesz szedve. Olyan nagy "parkká" hogy még magad is elfogsz csodálkozni rajta. A konkollyal ne foglalkozz.
jan. 2. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!