Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez a fog-álom?

Mit jelenthet ez a fog-álom?

Figyelt kérdés

Álmomban alul középen az egyik fogam egyszer csak elkezdett picit mozogni,még próbáltam enni vele,de aztán rövid idő alatt nagyon mozgott,akkor nem tudtam enni sem,de nem esett ki,csak egyre jobban mozgott,kétségbe voltam esve,hogy mi lesz,nem akartam,hogy kihulljon,hiszen látszódott volna,de utána már csak azt vártam,mert a fájdalom nagyobb volt. Teljesen magam alatt voltam,sírtam,egyik pillanatról a másikra történt,maradandó fog. Nem emlékszem tisztán az előzményére,csak,hogy régi emberekkel voltam álmomban,akikkel barátnők voltunk és anyummal.


Csak a kihulló fogakról olvastam,de olyan értelmezésről,ahol a kihullani akaróról olvasnék,olyanról nem,így emiatt írtam ide,hátha valakinek van tippe.😊


jan. 5. 12:03
 1/1 Gyakori Válaszoló ***** válasza:

A fogékonyak tudják, hogy az álomod a fogalatti tudatodnak a kivetülése.

A témával kapcsolatban számos különböző foglalkozást űző elfogult fogadatlan mester fogalmazott meg már gondolatokat, alkotott új fogalmakat.

Úgy is fogalmazhatnánk, hogy a felfoghatatlan álmodat mégis csak megfogható közelségbe hozta, a víz DNS-ébe is belefoglaltatott fogadalom megfogadása.

Jelesül amit szüleid fogadtak meg a fogantatásodkor, hogy ne legyél később szófogadatlan, vagy még inkább fogalmatlan.

Persze felfoghatod úgy is, mintha egy fogathajtó lennél az ügetőn, akinek fogalma sincs, hogyan fogja fogadott fogatját fogantyú nélkül, kanyarodásra fogni, ha kell fogcsikorgatva is, a fogadásának megfelelően.

Ha legalább olyan elfogult vagy, mint egy fogvatartó a fogházban, akkor lesz aki felfogad foglárnak, aki majd foglyok nélkül is tudja foganatosítani a foghatóság foghelyre vonatkozó fogadalmait.

Fogadok mostanra már felfogtad a felfoghatatlant. Mondhatnánk, hogy fogadtunk, és sikerül kihúznunk a kérdés morzsolgatása közben a zápfogat.

De mint minden jó fogpiszkáló fogorvos, ezt a kis fogadatlan fogalmazást is csak a te jól felfogott érdekedben foganatosítottam.

Foglalatoskodásomat a fogalmatlanokkal fogadom, hogy mindennapi rutinomba foglalom.

Ha ebből nem fogan, nem szökken szárba az értelem, akkor is leglább egy igazán fogós kérdésekkel foglalkoztunk! Fogadd meg tanácsom és foglalj időpontot a fogászodnál.

márc. 3. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!