Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ez az álom jelenthet valamit?

Ez az álom jelenthet valamit?

Figyelt kérdés
Azt álmodtam, hogy egy szatyorral a kezemben fölszálok egy buszra és jegyet váltok, oda ahova igaziból is szoktam a hazavezető úton. Majd helyet keresek és leülök egy egyedülálló hátrafelé néző helyre az ajtó közelében. Bíbelődök valamit a szatyorral, és akkor hírtelen elkezd üvöltözni velem az elöttem ülő, hátrafordulva a székéből. Már nem emlékszem miről kiabált, nem is figyeltem rá, de az arckifejezései alapján, kioktató jellegű lehetett. Annyira kínos volt, hogy inkább felálltam és hátra mentem a buszban. Néhol hatalmas kupacban álltak darabokra tört ostyalapok. Leültem a busz hátuljában az utolsó sorban középre. Ott is tele volt minden ostyalap darabokkal, még az ülések is, néhány csokis ostyacső is volt ott. Markoltam néhányat, és megettem. Majd megint a szatyorral bíbelődtem. Aztán elkezdtem telefonozni, de valami baj volt a képernyőjével, és én megettem a képernyő hibás részeit. Aztán már csak egy részben megevett csokissütit tartottam a kezemben. Innentől nem igazán emlékszek mi történt, hirtelen egy buszállomáson találtam magam. Épp visszasiettem a buszhoz, mert fönt felejtettem a szatyrom. De már leparkolták a buszt úgy, hogy az ajtók, közvetlenül a fal mellett voltak, így nem fértem hozzájuk. Gomdolkoztam, hogyan szerezhetném vissza, egyik gondolatom, hogy bemászhatnék a tető ablakon. Aztán még ott forgolódtam egy ideig a busz körül, majd felébredtem.

jan. 5. 06:39
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia, mondom szerintem mi mit jelenthet:

szatyor - apró dolog az életedben, aminek túl nagy jelentőséget tulajdonítasz, ezért túlságosan sokat foglalkozol vele, sok energiát fordítasz rá

busz, hazaút - hétköznapok megszokása

ostyalap - talán vallás, nem tudom, miben hiszel vagy milyen dolgok befolyásolnak ezáltal

kioktatás - ebben nem vagyok biztos, de szerintem olyasmi lehet, hogy valaki/valami miatt nem tudsz érvényesülni, nem járhatod a saját utadat, amit megálmodtál

hátramenni a buszba - nem állsz ki magadárt, inkább, hagyod, hogy mások igaza érvényesüljön fölötted

jan. 8. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!