Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthetnek ezek a...

Mit jelenthetnek ezek a horror álmok?

Figyelt kérdés

sokszor nem emlékszek az álmomra, de mikor igen akkor valami horror szerű van.

legtöbbször egy túlélőjáték része vagyok pár emberrel és valaki lekaszabol embereket, menekülök, vagy csak benézek pl egy sötét helyre és belek vagy vér van ott és nem üldöz senki csak ilyen para az egész környék (általában a városomban van vagy olyan helyen amit ismerek)

ezek alatt annyira nem is parázok csak így megtapasztalom, általában ha emlékszek álmaimra én nem halok meg bennük csak látok ilyen dolgokat


van viszont egy parább, mikor a számítógépem vagy telefonom töri fel valaki és elkezd mozogni az egér esetleg befenyít telefonon hogy a kezében van minden információm és sarokba szorulok. nem jut eszembe, hogy álmomban bármit megtehetnék és megsemmisithetném, pedig ezt kéne.


na de ilyesmik vannak nagyrészt


jan. 9. 23:32
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Túl sok titkot őrzöl azon a számítógépen.
jan. 10. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Részben lehet, hogy a kollektív tudattalanra kapcsolódsz rá.

Én folyamatosan háborúról, merényletekről, bombázó repülőkről, menekülő emberekről álmodtam kb.8-9 évvel ezelőtt. Tömegbehajtós merényletet is álmodtam. Akkoriban nem figyeltem a híreket, mert fél éves volt a kisbabám és nem volt okostelefonom, nem internetezgettem, TV-t vagy 20 éve nem nézek.

jan. 10. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Én is tippeltem rá, hogy ilyen kollektív tudattalan dologra kapcsolódok rá, mert van nagy ritkán hogy álmodok valamit és meg is történik az valahol a valóságban úgy egyébként. Egyszer volt hogy földrengéssel álmodtam és lett is később magyarországon egy kisebb. Meg rengeteg ilyen van
jan. 12. 21:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!