Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodok a háziállatommal...

Miért álmodok a háziállatommal ami már elpusztult?

Figyelt kérdés
Már többször is előfordult illetve ma is hogy az 1 éve elpusztult háziállatommal álmodok. De nagyon durva szokott lenni mert amikor simogatom az álmomban akkor érzem hogy milyen volt a szőrének a tapintása és amikor nyalogatja a kezemet azt is érzem. Amikor a mai álmomban odabújt hozzám és simogattam akkor az nagyon jó érzés volt. Viszont amikor felkeltem az álmomból akkor elmorzsoltam pár könnycseppet. Lehet hogy ez azért van mert még mindig hiányzik?

febr. 10. 07:34
 1/4 anonim válasza:
66%
Igen, valószínűleg még mindig hiányzik.
febr. 10. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen,ez természetes én is álmodtam vele annó.
febr. 10. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Mert kötődtél hozzá. Én is álmodom az egykori két spánielünkkel, akik 2016 óta nem élnek, az exem 13-ban elhagyott és vitte őket magával. És a mai napig előjönnek álmomban.
febr. 10. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én 2005 óta álmodom az akkor elhunyt kutyusommal. Nincs ebbe semmi kivetnivaló, vagy szokatlan szerintem. Szeretném hinni, és még párom szerint is,így van,és így vigyáz rám a mai napig.
febr. 14. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!