Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Hogyan mutassam be a háziállat...

Hogyan mutassam be a háziállatomat?

Figyelt kérdés
Magyarból kaptunk egy leckét, hogy a háziállatodat kell bemutani E/1 személyben. De nem tudom hogy hogyan állhatnék neki, és miket írhatnák le. Ehezz valami tippet, hogy állhatnék neki, és miket írjak le?

#állatbemutatás #E/1szemely
2022. dec. 18. 15:00
 1/3 anonim válasza:
100%
Pl: sziasztok én Mancs vagyok a labrador kutya. Fekete szemem és orrom van. Fekete a bundám is. A gazdám szokott simogatni, etetni. Minden nap levisz sétálni is.
2022. dec. 18. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is így írd.

Sziasztok xy vagyok, barna színű, 3 éves kutya. Szeretem kiásni a virágot és kergetni a macskát, a gazdám olyankor mérges. Amúgy szeret engem, szoktunk játszani a kedvenc kék labdámmal. Stb stb

2022. dec. 18. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Cirmi vagyok, a család egyik kedvenc macskája. Szürke csíkos a bundám, és kandúr vagyok. Azaz voltam. 8 hetes korom óta itt élek. Most éppen a kedvenc takarómon szundikálok. Mellettem fekszik egy másik macskaszerű izé is, akit ki nem állhatok, mert folyton beleeszik a tányéromba. Nappal szeretek kint ugrálni a kertben, fára mászom, nyáron megkergetem a pillangókat. Időnként egeret is fogok, amit büszkén a lábtörlőre helyezek. Ilyenkor a ház asszonya visít. Fene sem érti, hogy miért :) stb
2022. dec. 18. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!