Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Visszatérő, "érdekes" álmok......

Visszatérő, "érdekes" álmok... Velem lehet valami baj?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel lassan 2 éve vagyunk együtt, távkapcsolatban vagyunk, de szerencsére minden hétvégén tudunk találkozni. A múltheti hétvége hihetetlenül jó volt, nagyon boldog voltam, hosszú idő után éreztem azt, hogy most minden rendben.

Erre ma éjszaka megint megtörtént az, ami eddig is sokszor: egy másik lányról álmodtam, aki el akart csábítani. A mostani álomnál végülis hűséges maradtam, bár nagyon erősen súroltam a megcsalás határát, a többinél pedig változó volt az eredmény.

Mindig akkor jönnek fel ilyesmi álmok, mikor érzésre a legnagyobb rendben van a kapcsolatom és nem értem a dolgot. Gondoltam arra, hogy talán a jelenlegi szexhiány okozhatja, de akkor is volt ilyen álmom, mikor sokat szeretkeztünk. Felmerült bennem, hogy talán a szerelem hiánya miatt van ez, viszont sose voltam szerelmes senkibe, nagy valószínűséggel aromantikus vagyok.

Ti mit gondoltok? Jelenthet ez bármi rosszat?

21F



febr. 20. 07:35
 1/3 anonim ***** válasza:
8%
nem vagy aromantikus csak depis
febr. 20. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Az ember összeálmodik sokfélét kanosan, szerintem csak a hormonok dolgoznak.



Boldog kapcsolatban azt álmodni, hogy megcsalod a partneredet NEM erotikus kontextusban is egyébként elég gyakori, és nyilván felkavaró álom. Általában annyit takar, hogy valami miatt bűntudatod van, esetleg úgy èrzed valami olyan kompromisszum született, ami nem igazán fair.

febr. 20. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy pont az identitásod miatt érzel egyfajta internalizált előítéletet. És ez a szorongás testesül meg mint fura álom?


Mert ugye ez az leggyakoribb negatív sztereotípia az allo aro emberekkel szemben, hogy szívtelenek meg össze-vissza dugnak mindenkivel. (Pont nem igaz, sőt, éppen hogy hideg fejjel választassz partnert, meg nem futó szerelmek miatt nem ugrálsz kapcsolatról kapcsolatra)

febr. 20. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!