Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Egy lány akivel már nem jó a...

Egy lány akivel már nem jó a kapcsolatom magához bilincselt az álmomban. Van jelentése?

Figyelt kérdés
Abszurd volt az egész álom. Nem tudom miért álmodtam ilyen dolgot. :D
febr. 28. 13:47
 1/3 anonim ***** válasza:
52%
Kérdezd meg tőle. Lehet tudja rá a választ.
febr. 28. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
Közelgő közös gyermekvállalás a bilincs jele. Kíváncsi vagyok tudod-e miért?
febr. 28. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A kérdés önmagában felvet még pár kérdést.

Milyen érzelemmel bilincselt meg? Mérges volt? Mosolygott? Te álmodtad, ha vissza tudsz emlékezni milyen okkal tette közelebb érsz a megoldáshoz.

Milyen érzelmet váltott ki belőled? Dühös lettél? Közömbös voltál? Vagy netalán örültél neki?

Egyszer álmomban csókolóztam egy sráccal akit vérig utáltam, és folyamatosan feszült volt köztünk a hangulat. Kölcsönösen utáltuk egymást, és ami ijesztő volt benne, hogy szerelmesnek éreztem magam az álmomban. De közben rájöttem, hogy az agyam egy ellentétes érzelmet váltott ki iránta, azért, hogy ne legyek miatta annyira feszült. (szimpla túlélési mechanizmus, ha túl sok a stressz) pont olyan mint amikor beközlik veled hogy xy közeli valakid meghalt és az első reakciód egy hitetlen mosoly.

A legjobban te magad tudod megítélni az ilyen részletek alapján hogy melyik álmodnak milyen jelentősége van. Az álmok 90%-ban a tudatalattid megnyilvánulásai és az agyad munkája ahogy feldolgozza a nap közben beérkezett információkat és szét szortírozza. Mint amikor egy rakás könyvet odaraksz a könyvtáros asztalára, az pedig a helyükre rakosgatja őket. A stresszt is ilyenkor dolgozod fel, ezért leszel nyűgös és ingerlékeny ha nem kapod meg a megfelelő pihenést.

Viszont ha emlélezni tudsz az álmaidra és a hangulatra, érzelmekre amik benne voltak, csomó dolgot kideríthetsz, és helyre rakhatsz magadban. Ez meg ez valójában ilyen érzelmeket váltott ki belőlem, ez meg ez ilyen hatással van rám stb, és utána tudsz azon gondolkozni, hogy mi legyen a következő lépés.

Ha valaki felbukkan az álmodban valószínűleg sokat találkozol vele, ha meg nem, akkor nem rég eszedbejutott, és elgondolkoztál rajta és/vagy hiányzik a társasága és az érzet amit hagyott maga után ha találkoztál vele. Ehhez hozzá tenném azt is, hogy a stresszre is rá tud függni az agy, úgyhogy nem feltétlenül pozitív töltetű hiányérzetre kell gondolni.

De mégegyszer, stressz feldolgozás eredménye is lehet.

A lényeg hogy ne gondold túl, ilyenkor az agyad csak játszik és szortíroz. Biztos van jelentése de ezt te tudod kideríteni.

febr. 28. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!