Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Egy lány akit szeretek itt...

Egy lány akit szeretek itt hagyta nálam a hajszálát. Persze akaratlanul. Volt köztünk szerelmi viszony. Hogyan tudom ezzel a szállal erősíteni a kapcsolatot? Pl tegyem amulettbe? Vagy mi módja lehet? Kösszi

Figyelt kérdés
2023. márc. 20. 19:22
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:

+ kiegészítés, hogy nincs nagyon amulettem meg semmi ilyenem, esetleg arra gondoltam, hogy mondjuk a telefonom tokja alá teszem mert az mindig kéznél van, vagy az okosórám szíjába fűzöm az óra és a szíj közé. Ezekre gondoltam. (ha van bármiféle értelme)

Gondoltam ebben a kategóriában a valóban hozzáértők majd megmondják.


A lánnyal egy hétig voltunk együtt, ebből kétszer le is feküdtünk szép éjszaka volt és nagyon édes nagyon bújós ragaszkodós, de most visszament a városába (külföldön él) és egy darabig nem fogom látni. Nem is nagyon írt. Lehet, hogy csak addig voltam érdekes amíg közel vagyok. De ezeket a jó energiákat amiket átéltünk szeretném megtartani és ha bármiféle módon ez kötődik a hajhoz, vagy van értelme valamibe beletenni akkor beleteszem. :)

2023. márc. 20. 19:30
 2/16 A kérdező kommentje:
vagy elégetni, felvágni pici darabokra, meginni, templomban elhelyezni, mittudomén. Aki ért hozzá megmondja mit tegyek vele.
2023. márc. 20. 19:31
 3/16 A kérdező kommentje:
Nyilván semmi rosszat. Kizárólag pozitív válaszokat és megoldásokat várok. Épp ezért hagytam a végére most a (2 válasz) hülyeséget. Példaképp.
2023. márc. 20. 19:32
 4/16 anonim ***** válasza:
64%
Fityma alá gyömöszölni.
2023. márc. 20. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
xD menjél már.
2023. márc. 20. 20:42
 6/16 anonim ***** válasza:
50%

Tedd be mikroszkópba, fotózd ki a képet és tedd fel a falra.

A hajszálat meg tedd be mini üvegbe és írd rá hogy édes titok.

Aztán ha már nem jelent semmit dobd ki, a képet meg cseréld le.

2023. márc. 20. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
6# tökéletes választ adott, szerintem vagy ezt tedd, vagy semmit.
2023. márc. 20. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Jó de az üveget meg hova tegyem? Fiókba? nem lesz úgy mindig nálam. Vagy hordjam a zsebembe hátha sikerül elhagyni vagy összetörni?
2023. márc. 20. 21:59
 9/16 anonim ***** válasza:
58%
Fiú létedre hogy hihetsz az ilyen kuruzslásban?
2023. márc. 20. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Nem akarom megválaszolni a saját kérdésemet de talán tényleg a legjobb az okosóra szíja alá beszorítani ahol fogja az órát a pánt és akkor mindig ott van velem.
2023. márc. 20. 22:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!