Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Hogy ha én néha egyedül...

Hogy ha én néha egyedül vagyok otthon és egyszer csak magátol le esett a laptopom ez most valamii, szelem lehet vagy csak a huzzat?

Figyelt kérdés
2011. aug. 19. 20:13
 1/8 Killgun ***** válasza:
A huzat,hmégis ohgy lök le egy laptopot?Ez inkáb szellem,de no para....Lehetett más is,enyiből nem kö9vetkeztetek...
2011. aug. 19. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
ehh..honnan esett le? mert ha pl egy nagy aztal közepére teszed, ami stabil, és nincs földrengés se, és mágnes se, és tényleg nagy az asztal (vagyis nem a szélén van) akkor pasz.. de sztem tedd a földre, és ha felemelkedik kezdhetsz gyanakodni :D
2011. aug. 20. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
hát egy iro asztal szélén
2011. aug. 20. 13:37
 4/8 anonim ***** válasza:
Arra nem gondolsz h nem tetted oda eléggé stabilan és lebakkant?De jól mondta az egyik válaszoló asztal közepére vagy földre tedd és ha felemelkedik és úgy is megismétlődik akkor lehet szellem.
2011. aug. 20. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nincs gondom a szellemekkel, de ha bántani merészelnék a számítógépemet, akkor mindenképp megkeresném a módját, hogy megkeserítsem az "életét".
2011. aug. 21. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Igen ez csakis a szeled lehetett, nem zártad be jól a kapukat :)

Ne haragudj, nem tudtam kihagyni.

2011. aug. 22. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
vicces
2011. aug. 22. 22:19
 8/8 anonim válasza:
100%
Csak a szeled lehetett... leszellentetted az asztalról!
2012. aug. 7. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!