Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Azt álmodtam, hogy letört egy...

Azt álmodtam, hogy letört egy ujjam. Mit jelenthet?

Figyelt kérdés
Álmomban letört a bal gyűrűs ujjam (van rajta egy gyűrű is, amit attól a személytől kaptam, akivel együtt jártam), és elveszett... és sokáig fel se tűnt, csak egyszer ránéztem a kezemre, láttam, hogy nincs ott, és sikítottam... aztán sírtam, és kerestem... végül nem találtam, és már nem foglalkoztam vele, csak tettem a dolgomat, amit általában. De nem hagyott nyugodni, és egy beszélgetés közepén kiborultam, kiabáltam-csapkodtam-sírtam, majd hazarohantam, és elkezdtem keresni az ujjamat... a rajzcuccaim között egy asztalon végül megtaláltam, egy halom papír alatt volt... és csak néztem, de nem nagyon mertem hozzáérni, mert olyan valótlanul nagynak és férfiasnak tűnt (lány vagyok). De aztán megfogtam, és erővel nyomkodtam a helyére, hogy valahogy visszakerüljön, és egyszer csak visszanőtt... de utána már élettelen volt, és nem is bírtam megmozdítani... végig csak sírtam, és szorítottam magamhoz a bal kezemet.
2010. okt. 26. 21:06
 1/1 anonim ***** válasza:
semmit
2010. okt. 26. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!