Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent a rablás, lopás...

Mit jelent a rablás, lopás álmunkban?

Figyelt kérdés
Több napja folyton azt álmodom, hogy a házunkba törnek, az értékeinket pakolják és én félek, mert ha észrevesznek, megölnek. Aztán mindig máshogy menekülök, volt, hogy a tolvajok utánam is jöttek több utcán keresztül. Reggel mikor felébredtem megmozdulni nem mertem, annyira féltem és rossz érzésem volt. Mostanában paranoiásabb is vagyok az ilyen dolgokkal mint lakásbezárás stb. Valaki segítség?
2010. okt. 26. 21:42
 1/3 anonim válasza:

Helló!

Nem vagyok egy álomfejtő, de van egy könyvem: MI

2010. okt. 29. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Helló!

Nem vagyok egy álomfejtő, de van egy könyvem: MIT JELENTENEK AZ ÁLMOK címmel, amit Hanns Kurth írt. Ebbe a könyvbe azt írja hogy idézem

Kirabolnak:az a veszély fenyeget, hogy egy betegség erősen felzaklat benünket.

Tetten érjük a rablót: veszteség, amely érzékenyen érint bennünket, lehet igaz álom (jósálom)is, amely bizonyos zabaros dolgok tisztázásáhot vezethet

A könyv enyit ír, de álltalában az álmok és a jelentése merőben eltérnek egymástól szal ha kirabolnak az betegséget jelent. Persze mint írta lehet ez jósló álom is de sztem ezt neked kell érezni v eldönteni hogy melyik lehet. A menekülésre azt írja hogy: Kiút, hogy a veszélyeket még gondolatban is kikerüljük, legyünk elővigyázatosak!

Összefoglalva valaószínűleg valamilyen betegség valamilyen veszteséget fog okozni,szal jó az elővigyázatosság.

Nem tom hogy ez segített-e de én csak enyit tudtam összeszedni a dologról.

2010. okt. 29. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm(:
2010. nov. 16. 17:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!