Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Normális dolog az, hogy...

Normális dolog az, hogy valakinek folyamatos visszatérő álmai vannak amelyek órákig( akár egész éjjel tartanak?)

Figyelt kérdés
Azt mondják az álmokra nem emlékszik az ember amikor felébred, de én mindenre emlékszem amit álmodtam amikor felébredek, sokszor visszatérő álmaim vannak amelyek nagyon furcsák. Az az érdekes az egészben hogy én folyamatosan azt álmodtam életem során többször hogy orosz katonai egyenruhában vagyok és Afganisztánban szolgálok, Gyermekkoromban többször visszatért az álom, majd 22 évesn eltűnt és most 42 évesn ki ismét visszajött. Folyamatosan bővül az álmomnak a története és nem tér vissza az amit már egyszer álmodtam, mindig folytatódik a történet. És az a legkísérteties ebben az egészben, hogy anyám azt mondta gyerekkoromban amikor egy orosz mese ment a tv-bem én megértettem és lefordítottam( kb 4 évesen). Helyszínek villannak be amelyek a valóságban is léteznek, (megkerestem a Google térképen). Pedig egyetlen családtagom sem származik semmilyen szláv nyelvterületről. 2009-ben elmentem Oroszországba és 6hónapot töltöttem kinnt, megtanultam társalgási szinten oroszul, annak ellenére, hogy az orosz nyelvet mások állítólag sokkal nehezebben tanulják meg. És a harmadik dolog, ami még kísértetiesebb dolog az egészben hogy nagymamám is ilyen volt ő pl.: megálmodta előre egy évvel 1956-ot, senki sem hitt neki, amíg be nem következett. Van Magyarország van olyan orvos vagy asztrológus aki erre magyarázatot tud adni valamilyen vizsgálattal? Nem tudom hogy kihez fordulhatnék, Az orvosom szerint nincs jelentősége az álmoknak, de engem nem hagy nyugodni a visszatérő ,,Orosz" álom.A Wikipédia azt írja, hogy a tudomány még nem tudja rá választ pontosan.

#álom #Jövő meg álmodása #Valósághű álmodás #Előző életről szóló álmok
ápr. 16. 01:08
 1/2 anonim ***** válasza:

Itt két dolgot írsz:


1. Visszatérő álom. Ez nem ritka, nekem is van ilyen. Sőt a sztori is változni szokott,


2. A jövő megálmodása. Ez egy másik téma, ami nem kapcsolódik az orosz történethez.


Érdekes lenne, ha ezeket az álmokat leírnád és közzé tennéd valahol. Hátha lenne olyan, aki többet tudna róla mondani. Az pl egy érdekes részlet, hogy honnan tudod merre jársz éppen. Ez elég ritka az álomban.

ápr. 16. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ez nem álom..4 évesen nem fordítunk idegen nyelveket...és a visszatérő álmok nem kisgyerek korban kezdődnek,hanem amikor már annyi felhalmozódott egy adott problémakörből amit tudatosan kellett volna kezelni adott szituációban,hogy a belső éned ismételten hívja fel rá a figyelmed..

Nekem az első ilyen sorozat kamaszkoromban kezdődött azzal,hogy éjjel rámtörte az ajtót egy vicsorgó vérfarkas és amikor kiugrottam az ablakon végigkergetett a szomszédos utcákon..néha eljutottam a következő utcáig de ennyi...kiderült a szexualitásom volt kibomlóban..


Ha a lélek a halál után viszonylag keveset tartózkodik a köztes létben (feldolgozás-kielemzés,gyógyítás céljából) akkor gyerekkorban előjöhetnek az előző életbeli emlékek főleg a halálközeli traumák..

Azt írod most 42 éves vagy az " Afganisztáni Vietnám" meg 79-89-ig tartott akkor a legnagyobb valószínűség szerint otthagytad a fogad..

Pszichológus-regressziós hipnózissal felhozza ezeket az emlékeket, de felesleges ha az álomidődben képes vagy feldolgozni..Mi a legésszerűbb csak gondolj bele (Occam borotvája) és fogadd el inkább..


A nagyi csak intuitívebb volt,van ilyen..

ápr. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!